Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Успіхи та перспективи Центру електронного навчання

Центр електронного навчання в 2016 році виконав ключові позиції розвитку дистанційного навчання в університеті, зокрема:1) розширення системи дистанційного навчання (використання дистанційних курсів) як для заочної (дистанційної) форми навчання, так і для очної форми навчання. Якщо у 2015 році дистанційні курси використовували 3578 студентів (541 студент заочної та 3037 студентів очної форм навчання), то у 2016 р. використовують вже 4872студентів (753 студента заочної та 4119 студентів очної форм навчання);


Перші результати курсової перепідготовки вчителів і викладачів закладів системи загальної середньої освіти Харківщини в Каразінському університеті у 2016 році

Упродовж жовтня–грудня 2016 року в Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на курсах підвищення кваліфікації вчителів і викладачів закладів системи загальної середньої освіти фактично пройшли відповідну підготовку за 9-ма напрямами 103 педагоги з 73-х загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназій,


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 26 потока

28.12.2016 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» 26 потока.


Відбувся випуск групи вчителів географії на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск групи вчителів географії загальноосвітніх шкіл, навчально-виховного комплексу та навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.


Вручение сертификатов слушателям курсов ТДО 26 потока

Уважаемые коллеги!

28.12.2016 г. в 15:30 в аудитории № 503 Северного корпуса состоится вручение сертификатов слушателям, которые успешно закончили курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».

Для вручения сертификатов приглашаются слушатели курсов повышения квалификации ТДО 26 потока.


Випуск вчителів і викладачів історії – слухачів курсів підвищення кваліфікації

16 листопада 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувся випуск вчителів і викладачів історії, як навчалися на курсах підвищення кваліфікації за очною та дистанційною формами.

Директор Інституту, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук в урочистій обстановці вручив випускникам курсів підвищення кваліфікації свідоцтва та додатки згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» для подальшої атестації педагогів.


Навчання слухачів на курсах підвищення кваліфікації за різними напрямами

Упродовж 12–16 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна здійснюється підвищення кваліфікації 36 педагогічних і управлінських кадрів загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназій, ліцеїв різних форм власності, коледжів за різними напрямами.


Випуск групи вчителів і викладачів української мови та літератури на КПК

09 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск вчителів і викладачів української мови та української літератури закладів системи загальної середньої освіти та коледжів м. Харкова та Харківської області.

Директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук за результатами успішного захисту слухачами курсів підвищення кваліфікації підсумкових творчих робіт вручив 19 педагогам загальноосвітніх і вищих І–ІІ рівнів акредитації навчальних закладів документи, що відповідають вимогам чинного наказу Міністерства освіти і науки України та надають їм право для подальшої атестації.


Завершальний етап навчання вчителів і викладачів української мови та української літератури

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна здійснюється заключний (очний) етап навчання 19 вчителів закладів системи загальної середньої освіти різних типів і викладачів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації, що надають загальну середню освіту, з предметів «Українська мова» та «Українська література».

Учасники курсів підвищення кваліфікації, які впродовж попередніх чотирьох тижнів навчалися за сучасними технологіями дистанційної освіти, виконували відповідні завдання з предметів, повернулися до очної форми навчання. Для слухачів проводяться також і практичні заняття на базі Центру «Вікно в Америку» («Window on America Center») Центральної наукової бібліотеки та Центру українських студій імені Д. І. Багалія за темою «Етнологія України».

Завершиться процес навчання на курсах захистом педагогами творчих залікових робіт і отриманням відповідних документів про підвищення кваліфікації.


Випуск групи слухачів курсів підвищення кваліфікації для вчителів математики

01 грудня 2016 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету провів випуск групи вчителів математики закладів системи загальної середньої освіти різних типів і форм власності Харківської області, які з 24.10.2016 проходили навчання за очною та заочною (дистанційною) формами. Вчителі математики загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, ліцею, що представляли 8 сільських районів і районів м. Харкова, заклад міської мережі, отримали свідоцтва та додатки до них згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації». Педагоги здобули високий науково-теоретичний рівень знань і модернізували власні професійні компетентності завдяки практичним заняттям, що дозволить ефективно організовувати та проводити навчальні заняття у загальноосвітніх навчальних закладах.