Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Відбувся перший випуск вчителі хімії загальноосвітніх шкіл області

Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання спільно з хімічним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершено навчання першої групи вчителів хімії ліцеїв, загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів і закладів освіти іншого підпорядкування м. Харкова та Харківської області.


Перший випуск групи практичних психологів і соціальних педагогів

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск першої групи практичних психологів і соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, закладів освіти іншого підпорядкування, закладів медицини, що здійснюють відповідний напрям діяльності, м. Харкова та Харківської області.


Завершення навчання та випуски груп вчителі англійської мови, історії та математики

02 березня 2017 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання у співпраці з факультетом іноземних мов, історичним факультетом, факультетом математики і інформатики проведено захисти творчих (залікових) підсумкових робіт других груп вчителів англійської мови, історії та математики.


Перший випуск груп вчителів фізики та астрономії та вчителів французької мови на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вперше відбувся випуск 25 вчителів фізики та астрономії, вчителів французької мови та французької літератури загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, навчально-виховних комплексів, гімназій та вечірніх (змінних) шкіл м. Харкова, Харківської області, новоутворених об’єднаних територіальних громад.


Робота у нараді керівників Інституцій освіти дорослих у м. Києві

17 лютого 2017 року, на запрошення Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка та підкомісії 301 «Освіта впродовж життя, визнання неформального та інформального навчання» комісії 15 Міністерства освіти і науки України, виконувач обов’язки директора Центру післядипломної освіти – начальник методичного відділу Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету М. В. Татаринов взяв участь у робочій зустрічі керівників закладів післядипломної освіти провідних класичних і профільних університетів України.


27 лютого – навчальний тиждень для вчителів і викладачів окремих предметів

27 лютого 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочинається завершальний навчальний тиждень для вчителів англійської мови (група № 2), математики (група № 2), історії (група № 2), хімії (група № 1), практичних психологів і соціальних педагогів. Навчальний процес завершиться відповідним контролем за результатами очно-дистанційного навчання та видачою відповідних свідоцтв про підвищення кваліфікації й додатків до них.


Центр последипломного образования успешно продолжает курс Биостатистики

В Каразинском университете начались занятия второго семестра по программе подготовки специалистов в области статистического анализа данных, полученных при проведении клинических исследований. Программа реализуется в соответствии с соглашением о сотрудничестве между университетом и компанией «Intego-grup, LLC» США в рамках специализации «Биостатистика» на базе Института последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения.


Про особливості навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації

Упродовж 13–22 лютого 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було проведено курси підвищення кваліфікації для другої групи педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів зарубіжної літератури, російської мови та предмета «Література (інтегрований курс)» і другої групи вчителів географії та географії України.


В Центре последипломного образования состоялась встреча Др. СЕРГЕЯ БОГОМОЛОВА (АВСТРАЛИЯ)

В своем выступлении д-р Сергей Богомолов представил программу доктора философии в области компьютерных наук в АНУ. Д-р Богомолов поделился своим опытом об академической жизни в Австралии, представил PhD стипендии, предоставляемые университетом, говорил о различиях между украинскими и австралийскими академическими системами, и представил открытые позиции аспирантам в своей группе. Обратил внимание, что программы PhD в Австралии так же, как США открыты не только для Master выпускников, но и для студентов, степени бакалавр.


Новый набор на курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении»

Уважаемые коллеги! Открыт набор на курсы повышения квалификации преподавателей и сотрудников ВУЗов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении». Очные занятия на курсах для слушателей 27 потока будут проводиться с 20.02.2017 г. по 14.03.2017 г. в аудитории № 535 Северного корпуса (правое крыло, факультет компьютерных наук).