Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Особливості навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів

У період із 23 до 27 січня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна тривав інтенсивний навчальний процес для педагогів загальноосвітніх різних типів і форм власності, професійно-технічних навчальних закладів, закладів освіти іншого підпорядкування та медичних закладів, що забезпечують відповідну освітню складову, м. Харкова та Харківської області: вчителів і викладачів математики, англійської мови, історії, хімії, соціальних педагогів і практичних психологів (усього 50 осіб). Лекційні, практичні та лабораторні заняття проводили висококваліфіковані науково-педагогічні працівники факультету математики і інформатики, факультету іноземних мов, історичного, хімічного факультетів, факультету психології Каразінського університету, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.


Нашему Институту последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения сегодня 2 года

Уважаемые коллеги, преподаватели, учителя школ и дорогие студенты! Мы хотим отметить, что нашему институту сегодня исполнилось 2 года. За этот небольшой период времени мы выросли и достигли определенных результатов.


Підвищення кваліфікації педагогів у Каразінському університеті триває

У другому семестрі 2016/2017 навчального року продовжується робота щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників загальноосвітніх різних типів і форм власності, професійно-технічних, вищих І–ІІ рівнів акредитації, що надають повну загальну середню освіту, навчальних закладів. Упродовж 16–20 січня 2017 року кваліфікаційну підготовку пройшли заступники директорів із навчально-виховної роботи, друга група вчителів української мови та української літератури (25 осіб). Усі учасники вдало захистили творчі залікові роботи та отримали відповідні свідоцтва з додатками про проходження підвищення кваліфікації.


Успіхи та перспективи Центру електронного навчання

Центр електронного навчання в 2016 році виконав ключові позиції розвитку дистанційного навчання в університеті, зокрема:1) розширення системи дистанційного навчання (використання дистанційних курсів) як для заочної (дистанційної) форми навчання, так і для очної форми навчання. Якщо у 2015 році дистанційні курси використовували 3578 студентів (541 студент заочної та 3037 студентів очної форм навчання), то у 2016 р. використовують вже 4872студентів (753 студента заочної та 4119 студентів очної форм навчання);


Перші результати курсової перепідготовки вчителів і викладачів закладів системи загальної середньої освіти Харківщини в Каразінському університеті у 2016 році

Упродовж жовтня–грудня 2016 року в Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на курсах підвищення кваліфікації вчителів і викладачів закладів системи загальної середньої освіти фактично пройшли відповідну підготовку за 9-ма напрямами 103 педагоги з 73-х загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназій,


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 26 потока

28.12.2016 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» 26 потока.


Відбувся випуск групи вчителів географії на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск групи вчителів географії загальноосвітніх шкіл, навчально-виховного комплексу та навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.


Вручение сертификатов слушателям курсов ТДО 26 потока

Уважаемые коллеги!

28.12.2016 г. в 15:30 в аудитории № 503 Северного корпуса состоится вручение сертификатов слушателям, которые успешно закончили курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».

Для вручения сертификатов приглашаются слушатели курсов повышения квалификации ТДО 26 потока.


Випуск вчителів і викладачів історії – слухачів курсів підвищення кваліфікації

16 листопада 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувся випуск вчителів і викладачів історії, як навчалися на курсах підвищення кваліфікації за очною та дистанційною формами.

Директор Інституту, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук в урочистій обстановці вручив випускникам курсів підвищення кваліфікації свідоцтва та додатки згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» для подальшої атестації педагогів.


Навчання слухачів на курсах підвищення кваліфікації за різними напрямами

Упродовж 12–16 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна здійснюється підвищення кваліфікації 36 педагогічних і управлінських кадрів загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназій, ліцеїв різних форм власності, коледжів за різними напрямами.