Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Стартовала работа приемной комиссии

Вчера началась работа приемной комиссии Института последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения. В арсенале института 3 специальности второго высшего и 34 специальности первого высшего заочного (дистанционного) образования для будущих бакалавров и магистров ХНУ имени В.Н. Каразина. 

Подробную информацию о возможных направлениях обучения можно посмотреть здесь.

Приемная комиссия Института работает в главном корпусе Каразина, ауд.1-45.


Навчальні тренінги для науково-педагогічних працівників

Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання завершено перший етап навчання науково-педагогічних працівників факультетів геології, географії, рекреації і туризму, іноземних мов, математики 


Участь у ярмарці освітніх магістерських програм

Інститут післядипломної освіти та заочного(дистанційного) навчання прийняв участь у ярмарці освітніх магістерських програм, яка вперше відбулася у  Каразінському університеті 23 червня 2016р. Була представлена до уваги інформація про наявні програм освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст з Соціальної роботи, Облік та оподаткування, Здоров’я людини та додаткова спеціалізація «Біостатистика». Цього року термін навчання для отримання другої вищої освіти в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання 1 рік. В Інститут післядипломної освіти та заочного(дистанційного) здійснюється підготовка за денною та заочно-дистанційною формами навчання (фінансування за кошти  фізичних та юридичних осіб) Документи приймаються до 15 вересня 2016 р. Чекаємо всіх, хто вже має диплом бакалавра, спеціаліста, магістра та бажає отримати ще одну спеціальність. Відчуйте себе знову студентами.


Вручение сертификатов курса специализации «Биостатистика»

​22 июня в Институте последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения состоялось вручение сертификатов выпускникам курса «Биостатистика». Сертификаты вручал заместитель директора компании Intego Group Сергей Глушаков. Компания Intego Group разработала учебную программу с целью реализации образовательных ресурсов и отраслевых знаний в области биостатистики для студентов и выпускников вузов. 


Підготовка курсів підвищення кваліфікації для вчителів закладів системи загальної середньої освіти

09.06.2016 Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна для відповідальних від факультетів науково-педагогічних працівників проведено планову нараду за темою «Інноваційні напрями в умовах інтенсифікації роботи з підготовки до проведення курсів підвищення кваліфікації управлінських і педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти Харківської області».


«Біостатистика» - в університеті з 2013р.

Сьогодні, 7 червня 2016 року Каразінський університет відвідала делегація Великобританії та США: 7 червня відбувся візит до Каразінського університету делегації з Великобританії та США, представників відомої фармацевтичної компанії Рош, компаній Інтего та Експіріс. Нірадж Малхотра, керівник європейського відділу стратегічного розвитку корпорації Рош,  Джим Балком, керівник аналітичного відділу фірми Експіріс та Володимир Балон, менеджер з партнерства компанії Інтего груп зустрілися з проректорами університету – професором Холіним Ю.В. та Назаровим З.Ф., директором Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання університету доцентом Левчуком В.Г., директором Центру міжнародного співробітництва О.І. Фадєєвим та завідуючим кафедрою фундаментальної математики професором О.І. Ямпольським.Итоговая защита работы на курсах повышения квалификации слушателей 24 потока

Итоговая защита слушателей курсов повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» 24 потока будет проводиться 03.06.2016 г. в аудитории № 503 Северного корпуса.


Вручение сертификатов слушателям курсов ТДО 23 потока

Уважаемые коллеги! 02.06.2016 г. в 15:30 в аудитории № 503 Северного корпуса состоится вручение сертификатов преподавателям и сотрудникам университета, успешно закончившим курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении». Для вручения сертификатов приглашаются слушатели курсов повышения квалификации ТДО 23 потока.


Підсумки робочої наради з факультетами щодо підготовки навчальних програм для курсів підвищення кваліфікації

25.05.2016 Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна для цільової групи відповідальних від факультетів науково-педагогічних працівників проведено робочу нараду за темою «Організаційно-кадрові та науково-методичні засади в роботі з проведення курсів підвищення кваліфікації управлінських і педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти Харківської області».