Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямом «ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я»

5 березня відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів і викладачів загальноосвітніх різних типів і форм власності, професійно-технічних і вищих І–ІІ рівнів акредитації навчальних закладів, що надають повну загальну середню освіту за напрямом «Основи здоров’я». Під час проходження навчання слухачі курсів використовували дистанційну складову та мали змогу отримати повний пакет електронних матеріалів щодо навчання у дистанційному курсі «Основи здоров’я для вчителів» (автори доценти кафедри валеології Коновалова О.О. та Тимченко Г.М.).


Методичні аспекти організації та проведення ректорського контролю знань в тестовій формі

8 лютого 2018 року Центр електронного навчання спільно з Навчальним центром менеджменту якості та моніторингу освітнього процесу Управління якості освіти провів семінар з відповідальними за складання завдань на тему: «Методичні аспекти організації та проведення ректорського контролю знань в тестовій формі» з питань дотримання вимог до підготовки тестів в електронній формі. На семінарі були присутні відповідальні за відтермінований та ректорський контроль знань з усіх факультетів Університету.


Гордимся и запускаем новый открытый дистанционный курс для медработников «Обучение основам электроэнцефалографии- новые технологии»

Современное образование не заканчивается окончанием одного ВУЗа, а требует подготовки разностороннего специалиста, адаптированного к условиям современного мира. В системе подготовки медицинского персонала в условиях развивающейся диагностической базы так же требуется постоянное совершенствование и сертифицирование медицинских работников. Именно поэтому на базе Центра электронного обучения Института последипломного и заочного (дистанционного) обучения Харьковского национального университета имени В. Н. Каразина был создан первый открытый обучающий ресурс – дистанционный курс «Обучение основам электроэнцефалографии (на примере радиотелеметрического электроэнцефалографа «Expert-16 Compact», разработанного ООО «Компания TREDEX» г. Харьков)».


ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє 2018»

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє», яка відбудеться 19-20 квітня 2018 р. в ХНУ імені В. Н. Каразіна.Торжественное вручение сертификатов слушателям 29-го потока по программе "Технологии дистанционного образования в ВУЗе"

18 января 2018 года состоялось торжественное вручение сертификатов о повышении квалификации слушателям 29-го потока по программе курса «Технологии дистанционного образования в высшем учебном заведении».


Вручение сертификатов слушателям курсов ТДО 29 потока

Уважаемые коллеги! Информируем вас, что 18.01.2018 г. в 15:30 в аудитории № 503 Северного корпуса состоится вручение сертификатов слушателям 29 потока, которые успешно окончили курсы повышения квалификации по программе «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».


Поздравление с новым годом от нашего института

Дорогие наши уважаемые коллеги и студенты, поздравляем вас с Новым годом. Желаем, чтобы в новом году всё началось по-новому: чтобы были новые успехи в деятельности, новые высокие результаты в работе, новые технологии и новые победы в обучении, новые яркие эмоции и новые счастливые события. Всем добра и блага!


Випуск другої групи вчителів і викладача математики закладів освіти

27 грудня 2017 року в Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск другої групи вчителів закладів повної загальної середньої освіти різних типів і форм власності та викладача закладу професійно-технічної освіти м. Харкова та Харківської області.


Відбувся другий випуск вчителів і викладачів української мови та української літератури закладів освіти на курсах підвищення кваліфікації

27 грудня 2017 року в Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено другий у 2017/2018 навчальному році випуск вчителів і викладачів української мови та української літератури закладів освіти на курсах підвищення кваліфікації.