Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів хімії в Каразінському університеті: практична складова на науково-методичні пріоритети

Завершився освітній процес на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів хімії закладів повної загальної середньої освіти, фахової передвищої освіти. Під час навчання, які забезпечували провідні науково-педагогічні працівники-практики хімічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, його слухачі опанували сучасні теми щодо окисно-відновних реакцій, методики навчання хімії у закладах освіти, організації дослідницької діяльності учнів, можливостей використання методів проектів та кейс-технологій, роботи з учнями в умовах їх підготовки для участі в інтелектуальних змаганнях. За участі працівників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти педагогам актуалізовано проблему підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з хімії в 2018 році.


Практичні психологи та соціальні педагоги оновили професійні компетентності на курсах підвищення кваліфікації в Каразінському університеті

23 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено випуск першої групи психологів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів повної загальної середньої освіти різних типів і форм власності, окремих комунальних закладів охорони здоров’я.


Уперше в Каразінському університеті підвищено кваліфікацію вчителів початкової школи

У період із 23 жовтня 2017 року по 23 листопада 2017 року включно в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вперше було проведено підвищення кваліфікації вчителів початкової школи.


Оновлені підходи до підвищення кваліфікації керівників закладів повної загальної середньої освіти в Каразінському університеті

22 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший у 2017/2018 навчальному році випуск директорів і заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів базової та повної загальної середньої освіти.


Випуск вчителів і викладачів гуманітарних предметів на курсах підвищення кваліфікації

16 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший у 2017/2018 навчальному році випуск 36-ти вчителів і викладачів закладів загальної середньої різних типів, професійно-технічної та фахової передвищої освіти за напрямами «Історія. Історія України. Всесвітня історія» та «Зарубіжна література. Література (інтегрований курс). Російська мова».


Випуск вчителів і викладачів предметів природничого напряму на курсах підвищення кваліфікації

16 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший у 2017/2018 навчальному році випуск 32-х вчителів і викладачів географії, біології та екології закладів загальної середньої різних типів, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.


Співпраця з освітянами Чугуївщини – новий крок у реалізації сучасної андрагогічної стратегії

15 листопада 2017 року на запрошення адміністрації відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації та його методичної служби директор Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Татаринов М. В. взяв участь у роботі семінару для директорів навчально-виховних комплексів, загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів і гімназії Чугуївського району.


Новітні напрями роботи з місцевими органами управління освіти м. Первомайського та Первомайського району

На запрошення керівників органів виконавчої влади місцевих адміністрацій м. Первомайського та Первомайського району області провідний інженер Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат педагогічних наук Ю. І. Старосельська відвідала відповідні органи управління освітою.


Відбувся перший випуск групи вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти

09 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший у 2017/2018 навчальному році випуск групи вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів.


Итоговая защита работ слушателей 28 потока курса «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении»

13.11.2017 г. Прошла итоговая защита работ слушателей 28 потока курсов повышения квалификации по программе «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».