Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Методичні аспекти організації та проведення ректорського контролю знань в тестовій формі

8 лютого 2018 року Центр електронного навчання спільно з Навчальним центром менеджменту якості та моніторингу освітнього процесу Управління якості освіти провів семінар з відповідальними за складання завдань на тему: «Методичні аспекти організації та проведення ректорського контролю знань в тестовій формі» з питань дотримання вимог до підготовки тестів в електронній формі. На семінарі були присутні відповідальні за відтермінований та ректорський контроль знань з усіх факультетів Університету.

Начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту  післядипломної освіти Бережна Наталя Ігорівна розповіла про основні помилки та недоліки, з якими стикаються співробітники при наповненні банку тестових питань в LMS Moodle. Нижче наведені вимоги щодо оформлення тестових завдань для відтермінованого ректорського контролю знань та перелік обраних дисциплін за факультетами.

Центр електронного навчання приймає у електронному вигляді пакети тестових завдань для проведення контрольних робіт для занесення в базу даних LMS Moodle за адресою cel@karazin.ua.

Хочемо зауважити, що графік проведення відтермінованих ректорських контрольних робіт у другому семестрі 2017/2018 навчального року складає навчальний центр менеджменту якості та моніторингу освітнього процесу Управління якості освіти.

Перелік дисциплін

Рекомендації щодо оформлення тестів