Seriously? IE? Go here and download normal browser.

підсумки підвищення кваліфікації вчителів предмета «Православна культура Слобожанщини»

21.09.2016 Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочато роботу щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти Харківської області.

На замовлення місцевих органів управління освіти 3-х сільських районів регіону проведено курси підвищення кваліфікації для вчителів, які в 2016/2017 навчальному році вперше розпочали навчання одинадцятикласників загальноосвітніх шкіл і навчально-виховних комплексів предмета «Православна культура Слобожанщини».

Навчальний процес передбачав проведення лекційних занять (викладачі-науковці кандидат філософських наук, доцент Левчук В. Г., доктор філософських наук, професор Панков Г. Д.; викладачі О. В. Нагорнюк та М. В. Татаринов) та практичних занять на базі Музею історії університету.

Вчителі отримали необхідні для роботи інформаційні та дидактичні матеріали, плани-конспекти уроків, презентації для 11-го класу.

Навчання вчителів продовжиться за дистанційної формою до 12.10.2016.

За результатами навчання педагоги отримають сертифікати про підвищення кваліфікації встановленого зразку відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації».