Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Проведено засідання авторської школи для вчителів регіонального курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини»

21 грудня 2017 року Центром післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено чергове засідання авторської школи для цільової групи вчителів закладів повної загальної середньої освіти м. Харкова та Харківської області, які в 2017/2018 навчальному році забезпечують у 5-х–11-х класах освітній процес на уроках або факультативних / спеціальних заняттях із предмета «Православна культура Слобожанщини».

Засідання авторської школи, учасниками якого були педагоги із загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, філій опорних шкіл у сільській місцевості, ліцею, гімназії з 4-х сільських районів, 3-х міст обласного підпорядкування, 1 об’єднаної територіальної громади, 2-х районів м. Харкова, присвячено темі «Створення регіонального універсального освітнього дизайну для інноваційного навчання учнів курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини» у 5-х–11-х класах в умовах впровадження нового Закону України «Про освіту»».

Під час роботи учасники заходу отримали новітні інформаційні, науково-методичні та дидактичні матеріали з актуальних проблем навчання учнів темам «Зимові православні свята» та «Сучасний стан розвитку православного церковного життя та його взаємостосунки з іншими конфесіями».

Практична складова авторської школи полягала в опрацюванні поняття «універсальний освітній дизайн» та створенні регіональної освітньої моделі для навчання учнів закладів повної загальної середньої освіти курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини», у тому числі й через систему дидактичного забезпечення предмета. Особливу увагу приділено дотриманню вчителями академічної доброчесності під час підготовки до уроків і занять із предмета «Православна культура Слобожанщини».

Учасники авторської школи отримали можливість безпосередньо творчо поспілкуватися з окремими авторами освітньої програми «Православна культура Слобожанщини» для учнів 5-х–11-х класів і відповідних навчальних посібників для педагогів з актуальних питань навчання учнів цього предмета: Воропаєвою В. В., Дубініною С. І., Мацегорою З. М., Нагорнюк О. В., Татариновим М. В., Шаповал Н. В., Шелест Т. О., Юрчуком Д. В.

За результатами роботи педагогів у засіданні авторської школи директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук урочисто вручив його слухачам сертифікати відповідно до вимог Закону України «Про освіту», згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» та з урахуванням чинного «Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.01.2013 № 48 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26 березня 2013 за № 488/23020.