Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Відбулася зустріч ректора університету, академіка В. С. Бакірова з директорами закладів повної загальної середньої та позашкільної освіти

20 грудня 2017 року відбулася робоча зустріч ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, доктора соціологічних наук, професора, академіка Національної академії наук України, члена-кореспондента Національної Академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України Віля Савбановича Бакірова з 47-ма директорами закладів повної загальної середньої освіти та позашкільної освіти Харківського району.

Такий захід проведено у межах науково-практичного семінару, що проводив Центр післядипломної освіти Каразінського університету за участі та ініціативи відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Харківської області.

Під час робочої зустрічі ректор університету В. С. Бакіров виступив із доповіддю «Сучасна університетська освіта та шляхи взаємодії з закладами повної загальної середньої освіти у контексті нового Закону України «Про освіту» та Концепції «Нової української школи»» та детально охарактеризував стратегічні зміни у системі вищої освіти, проаналізував особливості освітнього процесу в Каразінському університеті, охарактеризував стан взаємодії університету з учнями, педагогами та керівниками загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів, навчально-виховних комплексів, інтернатів Харківської області щодо надання допомоги в інтелектуальній підготовці абітурієнтів до вступу до закладу вищої освіти, до проходження учнями випускних класів зовнішнього незалежного оцінювання.

У межах етапу семінару «Workshop» директори закладів освіти поділилися думками щодо змісту та якості проведення курсів підвищення кваліфікації в Каразінському університеті, подальшої співпраці з науково-педагогічними працівниками різних факультетів, обмінялися з ректором університету думками про сучасні виклики та загрози для розвитку загальної середньої та вищої освіти в умовах впровадження нового Закону України «Про освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року.

Наприкінці робочої зустрічі ректор університету В. С. Бакіров відповів на численні запитання директорів стосовно змісту освітньої реформи в Україні, умов отримання відповідного рівня освіти в Каразінському університеті, у тому числі й для студентів із особливими потребами, модернізації змісту завдань зовнішнього незалежного оцінювання з окремих предметів, ефективного кадрового забезпечення закладів повної загальної середньої освіти кваліфікованими фахівцями.

Також у межах практичної складової семінару, за безпосередньої участі провідних фахівців Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, науковців-практиків з питань освітнього маркетингу, були опрацьовані питанням роботи з учнями, педагогами, батьками щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання–2018, використання сучасних маркетингових технологій в управлінському процесі для розвитку закладу освіти.

У роботі семінару взяли участь В. Г. Левчук, директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, М. В. Татаринов, директор Центру післядипломної освіти Каразінського університету, О. І. Бабельчук, начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Харківської області, Т. Ф. Пащенко, завідувач інформаційно-методичним центром відділу освіти Харківської райдержадміністрації.