Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Відбувся другий випуск вчителів і викладачів української мови та української літератури закладів освіти на курсах підвищення кваліфікації

27 грудня 2017 року в Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено другий у 2017/2018 навчальному році випуск вчителів і викладачів української мови та української літератури закладів освіти на курсах підвищення кваліфікації.

Під час модернізації професійних компетентностей педагоги закладів повної загальної середньої освіти та фахової передвищої освіти, які перебували на курсах підвищення кваліфікації за напрямом «Українська мова. Українська література», отримали можливість ознайомитися з засадами проведення уроків / освітніх занять із української мови та української літератури за новими для учнів 5-х–9-х класів основної школи та оновленим для учнів 10-х–11-х класів, особливо профільних, освітніми програмами, новітніми здобутками в україномовній філологічній науці. Освітній процес для вчителів і викладачів за цими темами проводили провідні науково-педагогічні працівники-практики, автори освітніх посібників для учнів і педагогів, члени журі різноманітних інтелектуальних предметних конкурсів для учнівської молоді з кафедри української мови та кафедри історії української літератури філологічного факультету Каразінського університету. Суттєву увагу приділено застосуванню ефективних технологій навчання учнів випускних класів старшої профільної школи для якісного проходження ними зовнішнього незалежного оцінювання–2018. Такі заняття для слухачів проводили високодосвідчені фахівці Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Специфікою освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації в Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна для вчителів і викладачів української мови та української літератури закладів освіти різних типів і акредитації стало органічне поєднання лекційних занять із практичними заняттями, що безпосередньої проводили викладачі та фахівці Центру українських студій імені Д. І. Багалія, Музею історії університету, Центральної наукової бібліотеки, інформаційно-просвітницького центру «Вікно в Америку».

За результатами навчання на курсах підвищення кваліфікації всі вчителі та викладачі української мови та української літератури відповідних закладів освіти отримали свідоцтва та додатки до них згідно з вимогами Закону України «Про освіту», наказом Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» та з урахуванням чинного «Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.01.2013 № 48 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26 березня 2013 за № 488/23020.