Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Про нас

Відеоопис

Інститут

Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання був створений у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна в січні 2015 для реалізації освітніх програм довузівської, вищої і післядипломної освіти та впровадження сучасних технологій навчання. Використовуючи всі можливості сучасних освітніх технологій, інститут надає доступ до дистанційних курсів, що розміщені в банку веб-ресурсів університету за обраною спеціальністю, до програм підвищення кваліфікації, другої вищої освіти тощо.

Основними структурними підрозділами інституту стали:

Наша історія

Створено факультет підвищення кваліфікації Харківського державного університету. Майже 30 років його очолював декан професор Данилевич Б.П. Всього за період з 1967 по 2014 роки факультет здійснив підвищення кваліфікації понад 13,5 тис. викладачів вишів.
На факультеті було організовано курси поглибленої перепідготовки вчителів середніх шкіл. За період з 1969 по 1996 роки підвищення кваліфікації пройшли понад 10 тис. вчителів середніх шкіл Харківської, Сумської, Полтавської областей.
Факультет займався реалізацією договорів з професійного навчання вивільнених працівників і незайнятого населення між Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна та Харківським обласним центром зайнятості зі здобуттям другої вищої освіти. На факультеті було створено кафедру валеології.
Факультет підвищення кваліфікації наказом ректора було перейменовано на Факультет післядипломної освіти. У 2005–2006 навчальному році факультет розпочав перепідготовку осіб з вищою освітою за умовами контракту.
Засновано Центр електронного навчання. Це був пілотний проект для майбутніх магістрів економічного та соціологічного факультетів, підготовлений кафедрами кібернетики та прикладної економіки, міжнародної економіки, фінансів і кредиту, медіа-комунікацій.
17 жовтня відбулось офіційне відкриття Центру електронного навчання на базі найсучасніших технологій комп'ютерних і мультимедійних рішень для реалізації програм дистанційного навчання. Цього ж року факультет післядипломної освіти наказом ректора було перейменовано на Центр післядипломної освіти.
Центр електронного навчання та Центр післядипломної освіти увійшли до складу нової структурної одиниці ХНУ імені В.Н. Каразіна – Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання. В Інституті, починаючи з цього моменту, можна вчитися заочно (дистанційно), освоювати окремі дистанційні курси на денному відділенні, здобувати другу вищу освіту, проходити перепідготовку, стажування та закінчувати бізнес-курси.

Протягом 2019 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання реалізовувалися такі програми:

  • «Електронне навчання» Проєкт 2.8. Стратегії розвитку Каразінського університету на 2019-2025 р.р.
  • «Навчання протягом життя» (Life-long learning).

Звіт Інститут ПО та З(Д)Н за 2019 рік

Програма «Відкриті курси Каразінського університету» в рамках реалізації проєкту «Навчання протягом життя»

  • На 01.02. 2020 до програми входять 14 курсів, з яких 4  пропонуються на комерційній основі.
  • Проходять навчання (зареєструвалося) 73 слухачі.
  • Отримали сертифікати 9 слухачів.
  • У проєкті планується задіяти 40 курсів.
Звіт Інститут ПО та З(Д)Н за 2019 рік

Наш сайт для вас

Каково бы не было ваше желание, все есть в интернете на расстоянии вытянутой руки, вот только нужно знать как правильно вытянуть эту руку

9875

интернет пользователей нас посещают ежемесячно

7406

интернет пользователей находят нас впервые

24

страны мира находят в сети

72%

интернет пользователей старше 24 лет

30%

интернет пользователей ищут нас с мобильных устройств