Seriously? IE? Go here and download normal browser.

ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ (за варіативними модулями)

ОСНОВИ ЗДОРОВЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ (за варіативними модулями) – це курс для кожного, хто хоче уміти діагностувати порушення стану здоров’я, складати індивідуальну програму підтримки здоров’я, набути досвіду пристосування осіб, які мають відхилення та зміни у стані здоров’я до повсякденного життя та праці; навчитися базових механізмів нормалізації функцій і відновлення організму та багато інших цікавих матеріалів щодо підтримки здоров’я і працездатності.

Дистанційна складова курсу допоможе здійснити діагностику рівня здоров’я, оцінити рівень рухової активності, дізнатися про добові та сезонні біоритми, визначити рівень добових енерговитрат та калорійність меню, отримати рекомендації щодо правильного режиму дня та дієти.

Курс складається з додаткових очних варіативних модулів, які можна обирати. На даний час відкрита реєстрація: 

Модуль 1. Основи реабілітології та ерготерапії: завдання, принципи та засоби (15 годин). Поняття про реабілітацію. Мета та завдання медичної реабілітації. Засоби медичної та фізичної реабілітації. Принципи медичної та фізичної реабілітації. Методи контролю стану пацієнта у процесі реабілітації. Загальні основи ЛФК: засоби, форми та зміст. Механізми нормалізації функцій. Періоди ЛФК та відповідні до них режими рухової активності. Організація ЛФК: обов’язки лікаря, інструктора (методиста), реабілітолога. Схеми занять ЛФК. Показання та протипоказання ЛФК. Оцінка впливу та ефективності ЛФК.

Орієнтовна вартість навчання у групі 6-8 осіб за 1 модулем становить 1100 грн.

Для реєстрації у найближчу групу (орієнтовно грудень 2019 р.) необхідно зареєструватися на курс на сайті та повідомити координатора за телефоном (095) 466 08 28 Тимченко Ганна Миколаївна

Модуль 2. Порушення нейророзвитку: діагностика, реабілітація, інклюзивна освіта для вчителів-реабілітологів (30 годин)

Поняття «порушення нейророзвитку»: первинний скринінг симптомів, основні вимоги до діагностики, лікування та реабілітації. Розлади аутистичного спектра, синдром дефіциту уваги із гіперктивністю, розлади інтелектуального розвитку. Визначення особливостей психомоторного розвитку та рівня когнітивного функціонування особи. Дослідження ситуації у контексті сім’ї та соціального середовища. Медико-соціальна реабілітація порушень нейророзвитку. Принципи організації психолого-педагогічного супроводу при порушеннях нейророзвитку. Організація навчання та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: методики та технології терапії. Допомога родині, яка виховує дитину з особливими освітніми потребами, особливостями психофізичного розвитку: «дорожня карта». Мультидисциплінарна команда психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного середовища.

Орієнтовна вартість навчання у групі 6-8 осіб складає 2000 грн.

Для реєстрації у найближчу групу (орієнтовно грудень 2019 р.) необхідно зареєструватися на курс на сайті та повідомити координатора за телефоном (095) 466 08 28 Тимченко Ганна Миколаївна.


Реквізити для сплати:

Одержувач: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Р/р UA138201720313201003201001533
МФО 820172 в ДКСУ
Код ОКПО 02071205
Призначення платежу: (Центр електронного навчання 711/94)