Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Основи риторики і теорії аргументації

«Основи риторики і теорії аргументації» – курс для студентів, аспірантів і викладачів закладів вищої освіти, починаючих та професійних політиків, менеджерів, топ-менеджерів компаній та бізнес-проєктів. Викладач (автор) курсу – Попова Наталія Валеріївна, кандидат філософських наук, доцент кафедри теоретичної і практичної філософії імені професора Й. Б. Шада філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Проф. коуч у сфері риторики.

Отже:

Риторика. Досліджує межі розуміння. Ставить питання про свободу і відповідальність людини. Вчить підбирати відповідні «ключі до душі», що дають владу або роблять беззахисними. Усе це – риторика.

Чому можна навчитися? Риторичних прийомів і контрзаходів. Дізнатися, що таке «гіпербатон», «анаепіфора» або «парцеляція», чим відрізняється «евфемізм» від «дисфемізму». Задуматися над тим, як конструюється реальність за допомогою риторики.

Для цього Вам надаються матеріали курсу. Є можливість отримати консультацію викладача. А Ви повинні вивчити матеріал, пройти тест і написати контрольну роботу.

Вартість навчання становить 700 грн.  Тривалість курсу становить 2 місяці. 

Старт групи відповідно до комплектації

У разі успішного виконання завдань, Ви отримуєте сертифікат на 120 годин.

Переглянути презентацію до курсу

Для реєстрації у найближчу групу необхідно зареєструватися на курс на сайті та повідомити координатора за телефоном (095) 466 08 28 (Viber) Тимченко Ганна Миколаївна

Реквізити для сплати:

Одержувач: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Р/р UA138201720313201003201001533
МФО 820172 в ДКСУ
Код ОКПО 02071205
Призначення платежу: (Центр електронного навчання 711/94)