Seriously? IE? Go here and download normal browser.

«Міфологія древніх слов'ян. Народна чарівна казка»

Курс «Міфологія древніх слов'ян. Народна чарівна казка» спрямований на розширення лінгвістичної, літературознавчої та культурологічної компетенції іноземних студентів-філологів. Цей курс призначений для широкого кола іноземних студентів, які вивчають російську мову як іноземну. Мета курсу: допомогти майбутнім філологам в рамках предмета «Фольклор» краще розуміти лекції та автентичні фольклорні тексти. Викладач курсу - Валіт Олена Сергіївна, доцент, кандидат філологічних наук.

Глобальне завдання: знайомство з міфологічними витоками, яке допоможе іноземним слухачами побачити міфологію як психологію, спроектовану на зовнішній світ. Це буде сприяти розумінню специфіки слов'янського менталітету, дасть можливість диференційовано усвідомити систему моральних цінностей слов'янського народу. Подібна робота може стати значною допомогою слухачам в їх глобальному особистісному розвитку, краще зрозуміти самих себе, підвищити свій філософський рівень.

Курс містить навчальні тексти за темами, заявленим в назві, на трьох мовах - російською, англійською та китайською, перекладні словники міфологічних і казкових персоналій, автентичний текст казки «Царівна-Жаба» з перекладним словником, презентації та ілюстрації, мультиплікаційний фільм «Царівна-Жаба».

Дивитись презентацію до курсу