Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Країнознавство: що потрібно знати для навчання в Україні та інших країнах

Курс «Країнознавство» викладається англійською мовою.

Курс  призначений   для всіх, кого цікавлять країнознавчі дисципліни, хто має намір приїхати до України для отримання освіти або як турист, він може бути корисним для учнів, що готуються до Зовнішнього незалежного оцінювання   з історії  України та англійської мови,   а також   для вчителів та викладачів (бо вони мають можливість отримати сертифікат ХНУ ім. Каразіна). Протягом навчання Ви маєте доступ до всіх електронних матеріалів  курсу.   Під час навчання Ви маєте    виконати усі передбачені завдання та пройти різного типу тести, а також  скласти підсумковий тест. Всі заняття  курсу проілюстровані фото - і відеоматеріалом, включають гіперпосилання і завдання для самоконтролю. Передбачені  завдання  для самоперевірки знань, тести для поточного контролю з різним типом питань та підсумковий тестовий контроль. Курс містить допоміжні  матеріали, а саме – глосарій, англо-український словник хронологічну таблицю.

Автори та викладач курсу сподіваються на вашу активність  та зворотній зв՛язок задля удосконалення структури, змісту  та методичної бази курсу а також обміну досвідом.

Змістовна частина курсу має чотири розділи: Ласкаво просимо до України; Ескізи України; Розділи української історії; Слобідська Україна (Слобожанщина). За вашим бажанням ви маєте можливість обрати курс в цілому, або розділи які вам найбільш цікаві. 

На протязі всього курсу у Вас є можливість отримати консультації  викладача. Тривалість курсу ˗ 1,5 місяця, якщо ви обираєте курс у повному обсязі.

Викладач курсу –  Кутья Олена Анатоліївна

Посилання на курс :

«Країнозавство Частина 1» https://dist.karazin.ua/moodle/course/view.php?id=1960

«Країнозавство Частина 2» https://dist.karazin.ua/moodle/course/view.php?id=2072

Вартість курсу: 1300 грн. При успішному проходженні курсу видається сертифікат на 120 годин.

Телефон координатора: (095) 466 08 28 (Viber) Тимченко Ганна Миколаївна


Реквізити для оплати:

Одержувач: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Р/р UA138201720313201003201001533
МФО 820172 в ДКСУ
Код ОКПО 02071205
Призначення платежу: (Центр електронного навчання 711/94)