Seriously? IE? Go here and download normal browser.

РИТОРИКА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Риторика, як вважав Блез Паскаль, допомагає нам говорити так, щоб ті, до кого ми звертаємося, слухали не лише без труднощів, але й із задоволенням. Щоб захоплені темою і підбурювані самолюбством слухачі забажали глибше поринути у суть проблеми. Забажали знайти вирішення завдання, яке поставить перед ними оратор.

Риторика досліджує межі розуміння. Ставить запитання про свободу і відповідальність людини. Вчить підбирати відповідні «ключі до душі», що дають владу або роблять беззахисними. Усе це – риторика.

Чого можна навчитися? Риторичних прийомів. І контрзаходів. Дізнатися, що таке «гіпербатон», «анаепіфора» або «парцеляція», чим відрізняється «евфемізм» від «дисфемізму». Задуматися над тим, як конструюється реальність за допомогою риторики.

Для цього Вам надаються матеріали курсу. А також відеолекції. Є можливість отримати консультацію викладача. А Ви повинні вивчити матеріал, пройти тест і написати контрольну роботу.

Викладач: Попова Наталія Валеріївна, кандидат філософських наук, доцент кафедри теоретичної і практичної філософії імені професора Й. Б. Шада філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Проф. коуч у сфері риторики.

Курс триває 2 місяці.

Вартість курсу: 1300 грн. При успішному проходженні курсу видається сертифікат на 120 годин.

Телефон координатора: (095) 466 08 28 (Viber) Тимченко Ганна Миколаївна


Реквізити для оплати:

Одержувач: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Р/р UA138201720313201003201001533
МФО 820172 в ДКСУ
Код ОКПО 02071205
Призначення платежу: (Центр електронного навчання 711/94)