Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Конструювання дистанційних курсів

Програма «Конструювання дистанційних курсів для системи змішаного навчання у закладах освіти» створена для тих, хто прагне вивчити сукупності методів та прийомів створення дистанційного курсу на базі LMS Moodle  за умов вдосконалення та впровадження сучасних педагогічних e-learning технологій навчання в умовах переходу до змішаного навчання (програма курсу для закачування).

В ході навчання ми:

 • ознайомимо Вас з світовим досвідом дистанційної освіти та сучасними технологіями дистанційного навчання у межах використання Дистанційних курсів у різних формах навчання;
 • навчимо технологіям практичного створення дистанційного курсу на базі платформи підтримки дистанційного навчання Moodle;
 • навчимо використовувати функціональні можливості Moodle;
 • навчимо засадам дистанційних комунікацій зі студентами при викладанні курсу;
 • допоможемо розробити дистанційний курс відповідно до навчальної програми дисципліни та вимог до структури дистанційного курсу.

 

Якщо Ви:

 • знаєте основні відомості про операційну систему Windows; 
 • вмієте працювати з файлами та папками на локальному комп'ютері, з електронною поштою та інтернетом;
 • володієте основними навичками роботи з офісними програмами,

тоді ми чекаємо на Вас!

 

Термін навчання –8 тижнів. Він поділяється на 2 етапи: лекції і практичні заняття –2 тижні та самостійна робота з наповнення курсу – 6 тижнів.

Підсумок навчання: створення дистанційного курсу на базі LMS Moodle.

 

Якщо Ви науково-педагогічний працівник, Вам необхідно заповнити форму реєстрації на курси та надати на установче заняття:

Зверніть увагу, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. N 800 підвищення кваліфікації науково-педагогічними працівниками здійснюється згідно з планом підвищення кваліфікації закладу освіти на певний рік.

Науково-педагогічні працівники мають право на підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти на відповідний рік.

За рахунок коштів, передбачених у кошторисах закладів освіти, здійснюється фінансування підвищення кваліфікації в обсязі, встановленому законодавством, і відповідно до плану підвищення кваліфікації:

 • науково-педагогічних працівників, які працюють у таких закладах за основним місцем роботи.

Самостійне фінансування підвищення кваліфікації здійснюється:

 • науково-педагогічними працівниками закладів освіти, які працюють у таких закладах за основним місцем роботи і проходять підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти;
 • іншими особами, які працюють у закладах освіти на посадах науково-педагогічних працівників за суміщенням або сумісництвом.

Гришина Наталия Викторовна

Факультет юридический
Доцент кафедры государственно-правовых дисциплин
Доступность и компетентность. Курсы дали возможность получить новые знания, знания дистанционного обучения.

Широкоступ Сергей Николаевич

Факультет экологический
Ассистент кафедры экологии и неоэкологии
Спасибо за организацию и проведение курсов. Все было очень доступно и понятно. В общем, очень доволен, всеми инструментами создания ДК (дистанционного курса) овладел благодаря преподавателям. Спасибо!