Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Конструювання дистанційних курсів

Програма «Конструювання дистанційних курсів для системи змішаного навчання у закладах освіти» створена для тих, хто прагне вивчити сукупності методів та прийомів створення дистанційного курсу на базі LMS Moodle  за умов вдосконалення та впровадження сучасних педагогічних e-learning технологій навчання в умовах переходу до змішаного навчання (програма курсу для закачування).

В ході навчання ми:

 • ознайомимо Вас з світовим досвідом дистанційної освіти та сучасними технологіями дистанційного навчання у межах використання Дистанційних курсів у різних формах навчання;
 • навчимо технологіям практичного створення дистанційного курсу на базі платформи підтримки дистанційного навчання Moodle;
 • навчимо використовувати функціональні можливості Moodle;
 • навчимо засадам дистанційних комунікацій зі студентами при викладанні курсу;
 • допоможемо розробити дистанційний курс відповідно до навчальної програми дисципліни та вимог до структури дистанційного курсу.

 

Якщо Ви:

 • знаєте основні відомості про операційну систему Windows; 
 • вмієте працювати з файлами та папками на локальному комп'ютері, з електронною поштою та інтернетом;
 • володієте основними навичками роботи з офісними програмами,

тоді ми чекаємо на Вас!

 

Термін навчання –8 тижнів. Він поділяється на 2 етапи: лекції і практичні заняття –2 тижні та самостійна робота з наповнення курсу – 6 тижнів.

Підсумок навчання: створення дистанційного курсу на базі LMS Moodle.

 

Якщо Ви науково-педагогічний працівник, Вам необхідно заповнити форму реєстрації на курси та надати на установче заняття:

Зверніть увагу, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. N 800 підвищення кваліфікації науково-педагогічними працівниками здійснюється згідно з планом підвищення кваліфікації закладу освіти на певний рік.

Науково-педагогічні працівники мають право на підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти на відповідний рік.

За рахунок коштів, передбачених у кошторисах закладів освіти, здійснюється фінансування підвищення кваліфікації в обсязі, встановленому законодавством, і відповідно до плану підвищення кваліфікації:

 • науково-педагогічних працівників, які працюють у таких закладах за основним місцем роботи.

Самостійне фінансування підвищення кваліфікації здійснюється:

 • науково-педагогічними працівниками закладів освіти, які працюють у таких закладах за основним місцем роботи і проходять підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти;
 • іншими особами, які працюють у закладах освіти на посадах науково-педагогічних працівників за суміщенням або сумісництвом.

Кондратенко Наталя Дмитрівна

Факультет МЭО и ТБ
Ст.викладач кафедри економічної теорії
Робота ЦЕО на високому рівні. Викладачі налаштовані позитивно, завжди готові допомогти та відповісти на всі запитання. Курси дуже цікаві та актуальні. Бажання всі навчальні курси зробити як дістанційні. Велика подяка роботі всього колективу ЦЕО.

Демидова Александра Семеновна

Факультет экономический
Доцент кафедры экономики и менеджмента
По моему мнению, на современном этапе, является необходимым и актуальным создание Центра электронного обучения в нашем Университете. На высоком профессиональном уровне преподавателями Центра прочитаны лекции и проведены практические занятия. Хочется поблагодарить преподавателей за помощь и понимание в освоении и изучении совершенно нового для меня курса.