Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Платні освітні послуги

До вашої уваги надаємо інформацію про платні освітні послуги з підвищення кваліфікації та стажування в Центрі післядипломної освіти ІПО та З(Д)Н у 2020-22 р.р. На виконання наказу по Харківському національному університету імені В. Н. Каразіна від 27 жовтня 2021 р. № 0205–1/540 «Про надання платних послуг у сфері освітньої діяльності Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання» Центрі післядипломної освіти Каразінського університету надає перелік таких освітніх послуг та вартість їх навчання на одного потенційного здобувача неформальної освіти у 2020 -22 р.р.


Забезпечення дистанційного та змішаного навчання у 2021/2022

На виконання Розпорядження № 0205-09/86 від 05.11.2021р. про забезпечення дистанційного та змішаного навчання у  2021/2022 році та рішення Вченої ради університету "Про вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти" від 15.10.2021 та рішення ректорату "Про стан та основні напрями розвитку дистанційного навчання в університеті" від 01.11.2021 р. Надаємо посилання для заповнення алгоритму звіту кафедри про виконання програм розвитку дистанційного навчання https://forms.gle/jgv4fEcG8QgoDKTm8. Завідувачам кафедр необхідно внести відомості до 31.01.2022 р. та деканам факультетів та директорам ННІ - заслухати результати виконання на засіданнях Вчених рад факультетів та ННІ до 20.02.2022 р.


Урочисте вручення сертифікатів відбудеться в залі засідань Вчених Рад Університету 16 грудня 2021 р. о 14:00. Вітаємо та бажаємо творчих успіхів!

Рішенням науково-методичної ради Університету від 19.10.2021 протокол №1 до сертифікованих курсів Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна приєднані наступні


Результати опитування викладачів "Дистанційна підтримка освітнього процесу"

Результати опитування викладачів «Дистанційна підтримка освітнього процесу в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна за 2020-2021 р.р.» у період з 11.05.21 по 15.06.21 р.р.


Кожному фахівцю вже давно потрібно приєднатися до програм навчання та курсів підвищення кваліфікації

На базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання працюють курси підвищення кваліфікації. За програмами навчання на 180 годин тривалістю 2 місяці (2 тижні очні заняття з підтримкою на платформі дистанційного навчання) працюють:


Конструювання дистанційних курсів для системи змішаного навчання в закладах освіти

Стартувала програма курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та співробітників вищих навчальних закладів «Конструювання дистанційних курсів для системи змішаного навчання в закладах освіти». Курси тривають 2 місяці, з яких перші 2 тижні проводяться заняття за змішаною формою навчання у вигляді лекціних та практичних занять, 6 тижнів – самостійна робота у вигляді готового до навчання освітнього продукту – дистанційного курсу. До програми приєдналися понад 2 науково-педагогічних працівників Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Для сторонніх осіб навчання становить 1300 грн.


Навчання протягом життя

Ви викладач та маєте цікаві ідеї для реалізації в Харківському національному університету імені В.Н.Каразіна, тоді ми чекаємо на Ваші пропозиції в межах розширення платних послуг та запровадження програм «Навчання протягом життя». Це можуть бути семінари, тренінги, відкриті курси, консультації, навчальні заняття тощо в очній та заочній (дистанційній) формі. Ми приймаємо Ваші ідеї за посиланням https://forms.gle/4JMnwQ1bSFtDpjga6 до 28 жовтня 2021 р.


Про мовні можливості в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна

Міжнародний центр мовної сертифікації функціонує вже 4ий рік. Це авторизований центр підготовки і проведення міжнародного іспиту з англійської мови (Pearson Test of English General), зараз назва (Pearson English International Certificate) - «Міжнародний сертифікат на знання англійської мови мовного центру Пірсон (Pearson), центром online тестування з англійської мови видавництва Великої Британії Оксфорд Юніверсіті прес (Oxford University Press) для визначення рівня мовленнєвих умінь і навичок викладачів і студентів нашого університету та наукових установ і закладів вищої освіти міста Харківа при формуванні груп з підготовки до складання низки міжнародних іспитів (так звані Placement Tests).


Музей історії Харківського національного університету

Заняття для наших слухачів на базі унікального ресурсного та багатовікового Музею - Музею історії Харківського національного університету! Класика та сучасність! Педагоги залишилися у захваті. Дякуємо Музею та його адміністрації й працівникам за постійну турботу про наших слухачів курсів.


В Каразина - первая за 216 лет женщина ректор

Рады приветствовать нового Ректора Каразина. Татьяну Евгеньевну Кагановскую. Надеемся, что новый стиль Вашего управления университетом выведет нас в 100 лучших университетов мира. Верим в это и в Ваши возможности. Удачи и процветанию нашей Альма-матер.

* Татьяна Кагановская - доктор юридических наук, профессор, Заслуженный юрист Украины. Возглавляет юрфак Каразинского университета последние 17 лет, с момента восстановления юридического факультета в структуре вуза.