Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Свято Різдва Христового

7 січня ми відмічаємо світле Свято Різдва Христового. Це Велике Свято, що зігріває нашу душу Різдвяним теплом, наповнює наше серце надією на краще життя, сповнює вірою та привертає до мудрості. Всім бажаємо доброї долі, здоров’я та щастя у вашому домі. Хай у Вашій оселі як і тисячоліття тому звучать слова: Христос народився. Славимо його!


С новым 2021 годом!

Уважаемые коллеги, сотрудники, преподаватели и учителя, студенты и единомышленники по дистанционному цеху. От всей души поздравляем вас с уходом старого года и приходом года 2021. Благодарим за то, что были с нами в году 2020. Он показал, как меняется мир вокруг нас и как мы меняемся в этом мире. Желаем новых навыков для рабочих, педагогических и обучающих процессов. Главное – сохраняйте свое здоровье и здоровье ваших близких. Новых достижений 2021!


Організація підсумкового контролю знань у дистанційному форматі на базі LMS Moodle

З 7 грудня розпочалося навчання на короткострокових курсах підвищення кваліфікації «Організація підсумкового контролю знань у дистанційному форматі на базі LMS Moodle». 

На курс зареєструвалися 95 науково-педагогічних працівників Каразінського університету.

Курс спрямований на оволодіння основними інструментами системи дистанційного навчання Moodle, для створення якісного навчально-інформаційного ресурсу для проведення підсумкового контролю.


Поздравляем всех. Каразина 216!

Наш институт поздравляет всех своих единомышленников, коллег, слушателей и сотрудников с 216тилетней датой основания важнейшего ВУЗа в Украине. Мы гордимся своей историей и развиваемся под маятник перемен и новых достижений. Ценим вклад каждого в развитие новых технологий.


Семінар Google Meet в Каразина

6 жовтня о 15.15 відбувся методичний онлайн семінар, присвячений використанню сервісу Google Meet в навчальному процесі. До семінару приєдналися 70 викладачів з 17 факультетів (ГГРТ, економічний, ін.мов, комп'ютерних наук, МЕВ та ТБ, медичний, ННІ екології, ННІ "Каразінський банківський інститут", ННІ "Каразінська школа бізнесу", ННІ міжнародної освіти, ННІ "Фізико-технічний факультет", психології, РБЕКС, соціологічний, філологічний, хімічний та юридичний) В рамках семінару розглядалися технічні аспекти створення та проведення відеоконференцій засобами Google Meet, а також методика використання сервісу в навчальному процесі.


Вручення сертифікатів

08 жовтня відбулося вручення сертифікатів про успішне проходження Курсу підвищення кваліфікації працівникам територіального управління Рахункової палати України по Харківської, Полтавської та Сумської областям. Курс «Фінансовий аудит використання коштів державного бюджету» (60 годин) прослухали, виконали практичні завдання 17 співробітників Територіального управління.


Вручення сертифікатів за дистанційні курси викладачам, які визнані в якості науково-методичних праць. День другий

Сьогодні в урочистій обстановці були вручені сертифікати за дистанційні курси викладачам, які визнані в якості науково-методичних праць, відповідно до Рішення науково-методичної ради Університету (протокол №4 від 24.06.2020 р.):


Вручення сертифікатів за дистанційні курси викладачам, які визнані в якості науково-методичних праць

Сьогодні в урочистій обстановці були вручені сертифікати за дистанційні курси викладачам, які визнані в якості науково-методичних праць, відповідно до Рішення науково-методичної ради Університету (протокол №4 від 24.06.2020 р.):


Звернення ректора, академіка Віля Бакірова до студентів

Шановне студентство Каразінського університету! 1 вересня розпочинається новий 2020/2021 навчальний рік на ІІ, ІІІ, ІV курсах бакалаврських програм, II–VI курсів програм медичного спрямування) і на ІІ курсі магістерських програм. Заняття з першокурсниками розпочнуться після завершення прийому 28 вересня 2020 року. Для них ми плануємо провести протягом вересня вступні зустрічі у малих групах, на яких вони матимуть можливість познайомитися з представниками адміністрації, органів студентського самоврядування, викладачами, кураторами груп та, безперечно, один з одним.


Змішана форма навчання у Каразінському. Рекомендації

1. Реалізація змішаного навчання носить частково хаотичний характер: LMS MOODLe використовувало понад 33% викладачів (1195 ДК – понад 12 тис. студентів) (планують на наступний рік – 41%); 2. Фактично використовувались дві платформи: LMS MOODLe та Google Classroom. При цьому, перша дає можливість перевірити якість навчання і матеріалів; забезпечити систематичну технічну й методичну підтримку викладачів і студентів. Перша забезпечена методичною та нормативною базою, яку включає: «Положення про електронне (дистанційне) навчання» (Переробляється), «Положення про сертифікацію», Наказ «Про структуру ДК», «Положення про Центр ЕН». «Положення про організацію освітнього процесу в Університеті». « Полодення про планування та звітування»;