Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Використання інноваційних форм навчання в ХНУ імені В.Н. Каразина

На засіданні Вченої ради університету 25 лютого 2019 року було розглянуто питання «Про затвердження проектів з реалізації Стратегії розвитку Каразінського університету на 2019-2025 роки». Одним з 40 проектів, що увійшли до Стратегії став проект «Електронне навчання» (створення ефективного динамічного балансу аудиторної та дистанційної форм навчання). Включення до Стратегії Проекту щодо розвитку електронного (дистанційного) навчання в університеті напряму пов’язано з визначенням основного тренду навчального процесу у Каразінському університеті як «якісна освіта інноваційними формами».


Чекаємо вашу реєстрацію на конференцію "Дистанційне навчання - старт із сьогодення в майбутнє"

Шановні колеги, просимо підтвердити участь в роботі конференції та зареєструватися за посиланням, розміщеним на нашому сайті до 5 квітня 2019 р. Нагадую, що 18 квітня з 11.00 до 13.00 ми запрошуємо на пленарне засідання, де можно ознайомитися з такими питаннями, як: «Варіативності класичної освіти в дискурсі e-learning» (Левчук В.Г.), «Системою E-learning для банкирів: від профорієнтації до випускних робіт» (Сословський В.Г.) та «Принципові відміни цифрової педагогіки в цифровому столітті» (Каук В.І.).


Семінар «Використання технологій доповненої реальності»

Сьогодні відбувся черговий семінар в межах реалізації програми «Банк інноваційних методів навчання», присвячений питанню «Використання технологій доповненої реальності». Доповідачами семінару були доценти фізичного факультету Пахомова Ірина Миколаївна та Мацокін Дмитро Вадимович. Центр електронного навчання висловлює величезну вдячність доповідачам за новий підхід до роботи! Ми пройшли анкетування на classtime.com щодо особливостей використання технологій доповненої реальності, відвідали віртуальний музей винаходів Леонардо да Вінчі і дізналися багато нових мобільних додатків по можливості використання доповненої реальності. Більш детально ознайомитися з матеріалами та отримати інформацію про мобільні додатки можна у презентації.


V Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием «Дистанционное обучение - старт из настоящего в будущее»

Продолжается регистрация на нашу ежегодную конференцию, которая состоится 18-19 апреля 2019 в ХНУ имени В. Н. Каразина. Конференция внесена в Перечень проведения международных, всеукраинских научных конференций по проблемам высшего образования и науки МОН на 2019 год.


Поздравляем Наталью Бережную со счастливой датой

От всей души поздравляем Наталью Игоревну Бережную с огромным стажем работы с системой Moodle. Семь лет освоения и дальнейшей адаптации к нуждам института и главное к пожеланиям преподавателей и студентов. Скурпулезность совмещенная с творческим подходом сделали среду Moodle понятной, доступной и комфортной. Мы благодарим Наталью Игоревну за семилетнюю работу над проектом, за бессонные ночи и, временами, полувыходные. Солнечная, позитивная и разумная наша коллега, мы счастливы, что ты с нами. Будем развиваться дальше благодаря тебе в команде единомышленников.


Семінар "Використання технологій доповненої реальності"

27 березня в 15.20 чекаємо Вас на семінарі "Використання технологій доповненої реальності" (ауд. 382 Північний корпус), до участі в якому запрошена доцент Пахомова Ірина, яка має досвід використання сервісів на фізичному факультеті. На семінарі ви дізнаєтесь про мобільні додатки та онлайн сервіси, які дозволяють створювати матеріали за технологією доповненої реальності: накладати на реальні об’єкти зображення, відео, текст, посилання на інші ресурси. Дізнаєтесь про досвід використання доповненої реальності в освітньому процесі.


ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ ПРО ВИЗНАННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ ЯК НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ ПРАЦЬ

4 березня 2019 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів викладачам, дистанційні курси яких визнані інформаційними веб-ресурсами (дистанційними курсами) як навчально-методичні праці (посібники) відповідно до Рішення Науково-методичної ради від 26 лютого 2019 р. та оновленого Положення про визнання інформаційних веб-ресурсів системи електронного (дистанційного) навчання в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна як навчально-методичних праць (посібників) та здійснення їхньої сертифікації (експертизи).


Реалізація програм запису презентаційних та відкритих відеолекцій в Каразина

У зв’язку з реалізацією стратегії розвитку електронного (дистанційного) навчання в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на 2019-2025 р.р. 1 березня відбувся семінар з викладачами та науковцями, які приймають участь в програмі запису презентаційних та відкритих відеолекцій. До участі були запрошені представники всіх факультетів університету.


Досвід використання Google-сервісів у системі класичної освіти

27 лютого 2019 р. відбувся 4-й семінар «Досвід використання Google-сервісів у системі класичної освіти» в межах реалізації програми «Банк інноваційних методів навчання» . Семінар проводили Родченко Володимир Борисович – професор кафедри управління та адміністрування, доктор економічних наук, який поділиться досвідом використання даного сервісу у власній методичній розробці з курсу прогнозування та соціально-економічне планування «Моніторинг проектів Державного фонду регіонального розвитку» та Садрицька Світлана Валеріївна, доцент кафедри соціології управління та соціальної роботи соціологічного факультету, канд. соц. н., яка презентує власний досвід використання додатку Google Classroom для роботи зі студентами: переваги та недоліки.


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 32 потока

13.02.2019 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в учреждениях высшего и специального пред высшего образования» 32 потока.