Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Кожному фахівцю вже давно потрібно приєднатися до програм навчання та курсів підвищення кваліфікації

На базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання працюють курси підвищення кваліфікації. За програмами навчання на 180 годин тривалістю 2 місяці (2 тижні очні заняття з підтримкою на платформі дистанційного навчання) працюють:


Конструювання дистанційних курсів для системи змішаного навчання в закладах освіти

Стартувала програма курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та співробітників вищих навчальних закладів «Конструювання дистанційних курсів для системи змішаного навчання в закладах освіти». Курси тривають 2 місяці, з яких перші 2 тижні проводяться заняття за змішаною формою навчання у вигляді лекціних та практичних занять, 6 тижнів – самостійна робота у вигляді готового до навчання освітнього продукту – дистанційного курсу. До програми приєдналися понад 2 науково-педагогічних працівників Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Для сторонніх осіб навчання становить 1300 грн.


Навчання протягом життя

Ви викладач та маєте цікаві ідеї для реалізації в Харківському національному університету імені В.Н.Каразіна, тоді ми чекаємо на Ваші пропозиції в межах розширення платних послуг та запровадження програм «Навчання протягом життя». Це можуть бути семінари, тренінги, відкриті курси, консультації, навчальні заняття тощо в очній та заочній (дистанційній) формі. Ми приймаємо Ваші ідеї за посиланням https://forms.gle/4JMnwQ1bSFtDpjga6 до 28 жовтня 2021 р.


Про мовні можливості в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна

Міжнародний центр мовної сертифікації функціонує вже 4ий рік. Це авторизований центр підготовки і проведення міжнародного іспиту з англійської мови (Pearson Test of English General), зараз назва (Pearson English International Certificate) - «Міжнародний сертифікат на знання англійської мови мовного центру Пірсон (Pearson), центром online тестування з англійської мови видавництва Великої Британії Оксфорд Юніверсіті прес (Oxford University Press) для визначення рівня мовленнєвих умінь і навичок викладачів і студентів нашого університету та наукових установ і закладів вищої освіти міста Харківа при формуванні груп з підготовки до складання низки міжнародних іспитів (так звані Placement Tests).


Музей історії Харківського національного університету

Заняття для наших слухачів на базі унікального ресурсного та багатовікового Музею - Музею історії Харківського національного університету! Класика та сучасність! Педагоги залишилися у захваті. Дякуємо Музею та його адміністрації й працівникам за постійну турботу про наших слухачів курсів.


В Каразина - первая за 216 лет женщина ректор

Рады приветствовать нового Ректора Каразина. Татьяну Евгеньевну Кагановскую. Надеемся, что новый стиль Вашего управления университетом выведет нас в 100 лучших университетов мира. Верим в это и в Ваши возможности. Удачи и процветанию нашей Альма-матер.

* Татьяна Кагановская - доктор юридических наук, профессор, Заслуженный юрист Украины. Возглавляет юрфак Каразинского университета последние 17 лет, с момента восстановления юридического факультета в структуре вуза.


Нові сертифіковані дистанційні курси в якості навчально-методичної праці в Каразина

Відповідно до протоколу № 2 науково-методичної ради Університету від 18.12.2020 р. визнані сертифікованими в якості навчально-методичної праці наступні дистанційні курси:Коли нам сім років навіть дистанційно

Сім років - сім кольорів веселки Щороку новий колір. Щороку величезні зміни в обсягах інформації. Ми починали з пілотного проекту, в якому брали участь всього 4 факультети, майже 200 викладачів університету та невелика кількість студентів заочної форми навчання. Наразі банк веб-ресурсів вміщує дистанційні курси 22 факультетів, системою активно користуються більше тисячі науково-педагогічних працівників університету та більше 20 тисяч студентів та слухачів різних форм навчання та підвищення кваліфікації.Це тільки початок - приєднуйтесь всі небайдужі та продвинути користувачі. Приєднуйтесь до нашої веселці. Будемо рости в сучасному світі разом. Ми завжди поруч https://dist.karazin.ua/our-team


Продовження реєстрації на конференцію он-лайн

Шановні колеги, запрошуємо 16-17 квітня 2021 р на. VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє», яка відбудеться в форматі зустрічі в Google-meet.