Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

2018 рік: диверсифікація в андрагогічний інноваційній освіти та у роботі з вчителями закладів загальної середньої освіти різних типів і форм власності.

У 2018 році Центр післядипломної освіти у творчій співпраці з кафедрами, факультетами, Центрами, Музеями, Центральною науковою бібліотекою провів для вчителів закладів загальної середньої освіти різних типів і форм власності сільських районів, новоутворених об’єднаних територіальних громад, міст обласного підпорядкування Харківської області, районів міста Харкова низку важливих, актуальних, соціально затребуваних науково-методичних, науково-практичних, інформаційно-пізнавальних освітніх заходів на диверсифікаційних засадах.


Незабаром третій семінар в межах реалізації програми курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів Каразіна

Третій семінар в межах реалізації програми курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів ХНУ імені В. Н. Каразіна на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання за підтримки Методичного відділу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться 16 січня 2019 р. о 15.15 в ауд. 542.


Результативність освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів закладів освіти у 2018 році та виклики 2019 року

Упродовж 2018 року Центром післядипломної освіти, спільно з відповідними профільними факультетами, їх кафедрами, лабораторіями, Центрами, Музеями, Центральною науковою бібліотекою Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, іншими закладами освіти, установами, третій рік поспіль забезпечено проведення освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації для вчителів закладів загальної середньої освіти різних типів і форм власності, викладачів закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти, що надають загальну середню освіту.


Наш Институт поздравляет всех православных с Рождеством Христовым

От всей души поздравляем со светлым праздником Рождества! Пусть в доме царит мир, любовь и понимание, любые ненастья пусть обходят стороной! Желаем добра и процветания! С Рождеством Христовым! Пусть этот светлый праздник благодать и мир принесет в дом, добро и понимание — в семью, любовь и радость — в сердце, отзывчивость и искренность — в душу, счастье и удачу — в жизнь. В рождественские дни принято ходить в церковь, а возвращаясь, здороваться с людьми фразой: «Христос родился, славите его!».


Перші результати реалізації освітньої програми «Українська мова–професійне спрямування» у 2018 році та пріоритетні напрями на 2019 рік

У 2018 році в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна вперше успішно розпочато реалізацію, у межах роботи з підвищення кваліфікації науково-педагогічних, педагогічних працівників і співробітників університету, освітньої програми «Українська мова – професійне спрямування».


Привітання з Новим роком від нашего Інтитуту

З Новим роком! Веселощів і тепла. Щастя і добра. Миру і спокою. З новими починаннями й новими професійними успіхами. Нехай у новому році буде вдача та легкий шлях. А самі ми щоб були здорові і повні сил та творчих задумів. З новим роком, шановні!


Підсумки роботи в 2018 році зі стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

Центром післядипломної освіти Каразінського університету підбито підсумки роботи 2018 року з проведення стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, інших закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти.


Перший семінар «Відеоконтент в системі класичної освіти»

19 грудня відбувся другий семінар в межах реалізації програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Сучасні методи навчання» та створення Банку інноваційних методів навчання за підтримки Навчально-методичного Центру Університету, який відвідали 62 особи. Тематика семінару «Відеоконтент в системі класичної освіти» безпосередньо пов’язана із реалізацією програми «Презентаційні відеолекції Каразинського університету».


Банк ресурсів - перший семінар в межах реалізації програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

20 листопада відбувся перший семінар в межах реалізації програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Сучасні методи навчання» та створення Банку інноваційних методів навчання за підтримки Навчально-методичного Центру Університету, який відвідали 92 особи. Тематика семінару «Відкриті освітні ресурси та платформи: сучасні можливості в системі класичної освіти» була обрана у зв’язку із створенням системи Відкритого навчання Каразинського університету.


Повышаем квалификацию современного преподавателя

Институт последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения приглашает Вас посетить первый инновационный семинар "Открытые образовательные ресурсы и платформы: современные возможности обучения в системе классического образования". Семинар будет проходить 20.11 в 15.20 в аудитории 382, площадь Свободы,6, Северный корпус Каразина. Зарегистрироваться для участия можно на нашей странице сайта «Банк методик». Для Вас 3 формы участия: слушатель, докладчик, инноватор для Банка методик. Все участники семинара получают сертификаты по соответствующей тематике, которые будут зачислены в качестве краткосрочного повышения квалификации.