Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Вперше розпочато навчання вчителів предмета «Природознавство» на курсах підвищення кваліфікації

Уперше в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, на замовлення місцевих органів управління освіти, розпочато навчання вчителів предмета «Природознавство» з 9 загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, ліцею та колегіуму м. Харкова та області.


Про підсумки звітно-аналітичної конференції з питань курсів підвищення кваліфікації в Каразінському університеті

15 червня 2017 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вперше провів регіональну звітно-аналітичну конференцію з актуальних питань розвитку андрагогічної освіти за темою «Післядипломна освіта для педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна».


Видео конференции «Післядипломна освіта для педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна»

Сегодня успешно завершилась конференция «Последипломное образование для педагогических работников учреждений системы общего среднего образования в Харьковском национальном университете имени В. Н. Каразина». Год труда не прошел даром – у нас более 340 выпускников. В конференции приняли участие разработчики программ курсов, преподаватели, кто вел лекционные и практические занятия, представители профсоюзных организаций работников образования и науки и руководство Института и Центра последипломного образования...


Проведено тренінг для вчителів предмета «Православна культура Слобожанщини»

18 травня 2017 Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна провів тренінг для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів для 5-ти сільських районів, 2-х міст обласного підпорядкування, 1 об’єднаної територіальної громади за темою Етапи систематизованого процесу вартості навчальної програми «Православна культура Слобожанщини» для подальшого впровадження».


Студенти, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота», успішно склали сесію та пройшли педагогічну практику

У Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання студенти, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота», успішно склали сесію та пройшли педагогічну практику...


В Інституті відбувся перший випуск педагогів за напрямом «Філософія. Людина і світ»

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вперше відбувся випуск педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності м. Харкова за напрямом «Філософія. Людина і світ».


Участь у Міжнародній науковій конференції «Освітньо-культурний простір Центрально-Східної Європи: національні моделі та західні впливи»

11–12 травня 2017 року на запрошення Центру болгаристики та балканських досліджень імені М. Дринова представники Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взяли участь в роботі Міжнародної наукової конференції «Освітньо-культурний простір Центрально-Східної Європи: національні моделі та західні впливи».


Відбувся випуск другої групи вчителів і викладачів біології та екології навчальних закладів Харківщини

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск другої групи вчителів і викладачів біології загальноосвітніх шкіл, ліцею та професійно-технічного центру м. Харкова та Харківської області.


Третій випуск групи вчителів і викладачів математики навчальних закладів м. Харкова та Харківської області

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету відбувся третій випуск вчителів і викладачів математики загальноосвітніх шкіл, спеціалізованої школи, навчально-виховних комплексів, гімназій, ліцеїв, коледжу. Під час навчання в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Математика. Алгебра. Алгебра та початки аналізу. Геометрія» отримали можливість модернізувати професійні компетентності з актуальних питань навчання учнів математичних дисциплін, методики розв’язання задач на побудову циркулем і лінійкою, розв’язання задач із параметрами, використання інноваційних методик розв’язання рівнянь, нерівностей та систем, використання елементів комбінаторики та теорії ймовірностей у школі, застосування раціональних підходів до розв’язування задач тощо.


Перший випуск вчителів економіки та економічних дисциплін в Інституті післядипломної освіти

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший у 2016/2017 навчальному році випуск вчителів економіки та економічних дисциплін.