Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Вручення сертифікатів на відповідність дистанційних курсів вимогам якості

5 листопада 2018 року в головному корпусі університету (ауд. 2-49) відбулося вручення сертифікатів на відповідність дистанційних курсів вимогам якості, що прирівнюють їх до навчально-методичної праці. Сертифікати вручаються на підставі рішення Координаційної ради університету (протокол № 13 від 22.10.2018 р.). Обов'язковою умовою сертифікації є висновок експертної комісії Центру електронного навчання Інституту післядипломного навчання та заочного (дистанційного) навчання, що відповідає Положенню про сертифікацію дистанційних курсів у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна. Сертифікати вручив проректор з науково-педагогічної роботи Пантелеймонов А. В.


Современные методы обучения в Каразина

Сегодня, на заседании Научно-методической комиссии Университета директор Института последипломного и заочного(дистанционного) обучения Левчук В.Г. представил новые требования к сертификации дистанционных курсов и коротко ознакомил с основными современными направлениями реализации дистанционного обучения в мире. Директор центра электронного обучения Тимченко А.Н. презентовала новую программу курсов повышения квалификации "Современные методы обучения" в рамках реализации Банка инновационных методов обучения Каразинского Университета.


Ответственные сотрудники института по факультетам

На каждом факультете существуют ответственные лица по дистанционному обучению в ХНУ имени В.Н. Каразина. Эта страница для каждого из Вас, кто хочет продвигать на факультетах инновационные технологии . Вам нужно связываться с нашими координаторами, если есть вопросы и сложности. Рады вашим обращениям.


Курси підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів ХНУ імені В. Н. Каразіна

У відповідності до Рішення Науково-методичної ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна протокол № 5 від 24 квітня 2018 р. на сайті Інституту післядипломної освіти та заочного дистанційного навчання розміщено узагальнену інформацію про нові методики викладання навчальних дисциплін (http://dist.karazin.ua/). Розроблено програму курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів ХНУ імені В. Н. Каразіна на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, яка включатиме в себе цикл методичних семінарів і майстер-класів за участю викладачів, які мають інноваційні методичні наробки в Банку інноваційних методів навчання.
Банк методик навчання


Установчі заняття для здобувачів освіти за програмою «Українська мова – професійне спрямування»

19 та 20 вересня 2018 року Центром післядипломної освіти Каразінського університету проведено установчі заняття для науково-педагогічних працівників і співробітників біологічного, медичного факультетів і Музею природи, які виявили бажання опанувати освітню програму «Українська мова – професійне спрямування» у межах курсів підвищення кваліфікації та модернізації власних професійних компетентностей.


Супервізія як форма взаємодії з державними установами у сфері післядипломної освіти та підвищення кваліфікації педагогів

Упродовж липня 2018 року директором Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, головою комісії з питань освіти та науки Громадської ради Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України М. В. Татариновим проведено супервізію діяльності державних установ «Диканівська виправна колонія» (№ 12), «Божківська виправна колонія» (№ 16), «Холодногірська виправна колонія» (№ 18), «Харківська виправна колонія» (№ 43), «Дергачівська виправна колонія» (№ 109) та «Кременчуцька виховна колонія», у частині залучення громадян України, що тимчасово перебувають в цих установах і обмежені волі, завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання–2018 із української мови та української літератури, математики, історії України, хімії, біології, географії.


Підсумки підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на новий 2018/2019 н.р.

Центром післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна підбито підсумки роботи щодо підвищення кваліфікації та проведення стажування науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти у 2017/2018 навчальному році. Упродовж звітного періоду Центром післядипломної освіти цілеспрямовано та системно було забезпечено організацію та нормативно-правовий супровід цього важливого напряму роботи. Цей вид діяльності здійснювався відповідно до чинних нормативно-правових документів і «Положення про підвищення кваліфікації та стажування в Харківському національному університеті зі змінами», затвердженого Вченою радою університету від 27 вересня 2016 року, протокол № 12, та введеним в дію наказом ректора по Харківському національному університету від 04 жовтня 2016 р. № 0205–1/452 «Про введення в дію рішення Вченої ради».


Підбито підсумки проведення курсів підвищення кваліфікації для педагогів закладів освіти у 2017/2018 навчальному році

Центром післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна підбито підсумки роботи з проведення курсів підвищення кваліфікації для вчителів закладів загальної середньої освіти різних типів і форм власності та викладачів закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти, що надають відповідний рівень повної загальної середньої освіти, у 2017/2018 навчальному році.


Сертифікація дистанційних курсів у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна

9 липня 2018 року ректор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, академік національної академії наук України Віль Савбанович Бакіров , відповідно до положення «Про сертифікацію дистанційних курсів у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна» вручив сертифікати щодо визнання дистанційних курсів системи електронного (дистанційного) навчання як навчально-методичні праці наступним науково-педагогічним працівникам університету:


Сертифікація дистанційних курсів (протокол № 12 від 31.05.2018)

31.05.2018 відбулася сертифікація дистанційних курсів (протокол № 12 від 31.05.2018). На підставі висновків із протоколу засідання Експертної ради Центру ЕН визнано матеріали розроблених інформаційних веб-ресурсів системи електронного (дистанційного) навчання університету як навчально-методичні праці. 27.06.2018 року було підписано ректором ХНУ імені В. Н. Каразіна, академіком національної академії наук України Вілем Савбановичем Бакіровим сертифікати встановленого зразка наступним науково-педагогічним співробітникам університету