Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Випуск третьої групи вчителів англійської мови на курсах підвищення кваліфікації

05 квітня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск третьої групи вчителів англійської мови–слухачів курсів підвищення кваліфікації. За час навчання педагоги модернізували професійні компетентності щодо використання сучасних технологій навчання учнів англійської мови за рівнями В 1 та В 2, ознайомилися зі специфікою залучення до навального процесу на уроках іноземної мови волонтерів як носіїв англійської мови.


Засідання обласної методичної кафедри за темою «Архітектоніка сучасного навчання учнів предмета «Православна культура Слобожанщини»

29 березня 2017 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна провів для вчителів предмета варіативного компонента «Православнакультура Слобожанщини» засідання обласної методичної кафедри за темою «Архітектоніка сучасного навчання учнів предмета «Православна культура Слобожанщини».


Завершення навчання вчителів і викладачів географії на курсах підвищення кваліфікації

28 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершилося навчання другої групи вчителів і викладачів географії навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.


Розпочинається підвищення кваліфікації вчителів біології та математики

30 березня 2017 року та 03 квітня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочинається навчальний процес для нових груп вчителів біології та вчителів математики відповідно на курсах підвищення кваліфікації.


Випуск групи № 2 вчителів і викладачів хімії закладів освіти області

27 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувся другий випуск вчителів і викладачів хімії загальноосвітніх різних типів і форм власності та вищих І–ІІ ступенів навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. За час навчання в Каразінському університеті слухачі взяли участь як у лекційних заняттях, які проводили високодосвідчені науково-педагогічні хімічного факультету, так і безпосередньо у практичних і лабораторних роботах, що також проводилися на базі хімічного факультету.


29 березня 2017 – засідання методичної кафедри для вчителів предмета «Православна культура Слобожанщини»

29 березня 2017 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводить для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Харківщини, які навчають учнів основної та старшої шкіл предмета «Православна культура Слобожанщини», засідання методичної кафедри за темою «Архітектоніка сучасного навчання учнів предмета «Православна культура Слобожанщини».


Завершено навчання вчителів і викладачів навчальних закладів Харківщини за напрямом «Правознавство. Правові дисципліни»

22 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершено навчання вчителів загальноосвітніх шкіл, навчально-виховного комплексу, гімназії та викладачів професійно-технічних навчальних закладів, що надають відповідний рівень повної загальної середньої освіти, за напрямом «Правознавство. Правові дисципліни».


Предлагаем новый курс «Современные методы планирования, организации и проведения научных исследований и анализа данных»

Открытие курса вызвано необходимостью повысить методологический уровень статей, направляемых соискателями учёных степеней кандидата и доктора наук (PhD,DS), привести их в соответствие с требованиями, которые предъявляются редакциями отечественных и зарубежных журналов симпакт-фактором.


Проведено науково-практичний семінар для вчителів біології навчальних закладів Харківського району

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету проведено науково-практичний семінар для вчителів біології та екології загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Харківського району. 38 педагогів отримали можливість відвідати Музей історії університету, де ознайомилися з історією та сьогоденням розвитку біологічної науки на Слобожанщині.


Перший випуск групи вчителів і викладачів біології та екології

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувся перший випуск групи вчителів і викладачів біології та екології загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл І–ІІІ ступенів, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів, колегіуму та коледжів.