Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

В Центре последипломного образования состоялась встреча Др. СЕРГЕЯ БОГОМОЛОВА (АВСТРАЛИЯ)

В своем выступлении д-р Сергей Богомолов представил программу доктора философии в области компьютерных наук в АНУ. Д-р Богомолов поделился своим опытом об академической жизни в Австралии, представил PhD стипендии, предоставляемые университетом, говорил о различиях между украинскими и австралийскими академическими системами, и представил открытые позиции аспирантам в своей группе. Обратил внимание, что программы PhD в Австралии так же, как США открыты не только для Master выпускников, но и для студентов, степени бакалавр.


Новый набор на курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении»

Уважаемые коллеги! Открыт набор на курсы повышения квалификации преподавателей и сотрудников ВУЗов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении». Очные занятия на курсах для слушателей 27 потока будут проводиться с 20.02.2017 г. по 14.03.2017 г. в аудитории № 535 Северного корпуса (правое крыло, факультет компьютерных наук).


06 та 08 лютого 2017 року – початок навчання вчителів української мови та літератури, біології та зарубіжної літератури

Із 06 лютого 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочнеться навчальний процес для третьої групи вчителів української мови та української літератури, а також уперше в поточному навчальному році для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності м. Харкова та Харківської області. Із 08 лютого 2017 року до навчальних занять приступить друга група вчителів зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література» та російської мови.


Особливості навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів

У період із 23 до 27 січня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна тривав інтенсивний навчальний процес для педагогів загальноосвітніх різних типів і форм власності, професійно-технічних навчальних закладів, закладів освіти іншого підпорядкування та медичних закладів, що забезпечують відповідну освітню складову, м. Харкова та Харківської області: вчителів і викладачів математики, англійської мови, історії, хімії, соціальних педагогів і практичних психологів (усього 50 осіб). Лекційні, практичні та лабораторні заняття проводили висококваліфіковані науково-педагогічні працівники факультету математики і інформатики, факультету іноземних мов, історичного, хімічного факультетів, факультету психології Каразінського університету, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.


Нашему Институту последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения сегодня 2 года

Уважаемые коллеги, преподаватели, учителя школ и дорогие студенты! Мы хотим отметить, что нашему институту сегодня исполнилось 2 года. За этот небольшой период времени мы выросли и достигли определенных результатов.


Підвищення кваліфікації педагогів у Каразінському університеті триває

У другому семестрі 2016/2017 навчального року продовжується робота щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників загальноосвітніх різних типів і форм власності, професійно-технічних, вищих І–ІІ рівнів акредитації, що надають повну загальну середню освіту, навчальних закладів. Упродовж 16–20 січня 2017 року кваліфікаційну підготовку пройшли заступники директорів із навчально-виховної роботи, друга група вчителів української мови та української літератури (25 осіб). Усі учасники вдало захистили творчі залікові роботи та отримали відповідні свідоцтва з додатками про проходження підвищення кваліфікації.


Успіхи та перспективи Центру електронного навчання

Центр електронного навчання в 2016 році виконав ключові позиції розвитку дистанційного навчання в університеті, зокрема:1) розширення системи дистанційного навчання (використання дистанційних курсів) як для заочної (дистанційної) форми навчання, так і для очної форми навчання. Якщо у 2015 році дистанційні курси використовували 3578 студентів (541 студент заочної та 3037 студентів очної форм навчання), то у 2016 р. використовують вже 4872студентів (753 студента заочної та 4119 студентів очної форм навчання);


Перші результати курсової перепідготовки вчителів і викладачів закладів системи загальної середньої освіти Харківщини в Каразінському університеті у 2016 році

Упродовж жовтня–грудня 2016 року в Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на курсах підвищення кваліфікації вчителів і викладачів закладів системи загальної середньої освіти фактично пройшли відповідну підготовку за 9-ма напрямами 103 педагоги з 73-х загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназій,


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 26 потока

28.12.2016 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» 26 потока.


Відбувся випуск групи вчителів географії на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск групи вчителів географії загальноосвітніх шкіл, навчально-виховного комплексу та навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.