Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Вручение сертификатов слушателям курсов ТДО 26 потока

Уважаемые коллеги!

28.12.2016 г. в 15:30 в аудитории № 503 Северного корпуса состоится вручение сертификатов слушателям, которые успешно закончили курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».

Для вручения сертификатов приглашаются слушатели курсов повышения квалификации ТДО 26 потока.


Випуск вчителів і викладачів історії – слухачів курсів підвищення кваліфікації

16 листопада 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувся випуск вчителів і викладачів історії, як навчалися на курсах підвищення кваліфікації за очною та дистанційною формами.

Директор Інституту, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук в урочистій обстановці вручив випускникам курсів підвищення кваліфікації свідоцтва та додатки згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» для подальшої атестації педагогів.


Навчання слухачів на курсах підвищення кваліфікації за різними напрямами

Упродовж 12–16 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна здійснюється підвищення кваліфікації 36 педагогічних і управлінських кадрів загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназій, ліцеїв різних форм власності, коледжів за різними напрямами.


Випуск групи вчителів і викладачів української мови та літератури на КПК

09 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск вчителів і викладачів української мови та української літератури закладів системи загальної середньої освіти та коледжів м. Харкова та Харківської області.

Директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук за результатами успішного захисту слухачами курсів підвищення кваліфікації підсумкових творчих робіт вручив 19 педагогам загальноосвітніх і вищих І–ІІ рівнів акредитації навчальних закладів документи, що відповідають вимогам чинного наказу Міністерства освіти і науки України та надають їм право для подальшої атестації.


Завершальний етап навчання вчителів і викладачів української мови та української літератури

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна здійснюється заключний (очний) етап навчання 19 вчителів закладів системи загальної середньої освіти різних типів і викладачів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації, що надають загальну середню освіту, з предметів «Українська мова» та «Українська література».

Учасники курсів підвищення кваліфікації, які впродовж попередніх чотирьох тижнів навчалися за сучасними технологіями дистанційної освіти, виконували відповідні завдання з предметів, повернулися до очної форми навчання. Для слухачів проводяться також і практичні заняття на базі Центру «Вікно в Америку» («Window on America Center») Центральної наукової бібліотеки та Центру українських студій імені Д. І. Багалія за темою «Етнологія України».

Завершиться процес навчання на курсах захистом педагогами творчих залікових робіт і отриманням відповідних документів про підвищення кваліфікації.


Випуск групи слухачів курсів підвищення кваліфікації для вчителів математики

01 грудня 2016 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету провів випуск групи вчителів математики закладів системи загальної середньої освіти різних типів і форм власності Харківської області, які з 24.10.2016 проходили навчання за очною та заочною (дистанційною) формами. Вчителі математики загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, ліцею, що представляли 8 сільських районів і районів м. Харкова, заклад міської мережі, отримали свідоцтва та додатки до них згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації». Педагоги здобули високий науково-теоретичний рівень знань і модернізували власні професійні компетентності завдяки практичним заняттям, що дозволить ефективно організовувати та проводити навчальні заняття у загальноосвітніх навчальних закладах.


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 25 потока

01.12.2016 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» 25 потока.

Еще 28 преподавателей и сотрудников нашего университета, Харьковского национального университета воздушных сил имени Ивана Кожедуба и Измаильского государственного гуманитарного университета освоили методику и технологии создания дистанционных курсов.

Коллектив Института последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения поздравляет новых членов сообщества дистанционных методов образования на базе СДО Moodle с успешным окончанием курсов и желает дальнейших достижений по внедрению дистанционной формы обучения в учебный процесс.


Завершальний навчальний тиждень вчителів математики – слухачів курсів підвищення кваліфікації

Із 28 жовтня по 01 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного(дистанційного) навчання проводився завершальний навчальний тиждень для вчителів математики – слухачів курсів підвищення кваліфікації. Окрім лекційних занять з актуальних проблем навчання учнів у допрофільних і профільних класах(групах), за оновленими навчальними програмами основної школи, особлива увага приділена проведенню практичних занять на базі Ландауцентру та Центру «Вікно в Америку» («Window on America Center») Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації завершиться видачею відповідних документів встановленого зразку.


Вручение сертификатов слушателям курсов ТДО 25 потока

Уважаемые коллеги!

01.12.2016 г. в 15:30 в аудитории № 503 Северного корпуса состоится вручение сертификатов слушателям, которые успешно закончили курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».

Для вручения сертификатов приглашаются слушатели курсов повышения квалификации ТДО 25 потока.


Випуск першої групи вчителів англійської мови на курсах підвищення кваліфікації

24 листопада 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено випуск першої групи вчителів англійської мови – слухачів курсів підвищення кваліфікації. Це перший, після багаторічної перерви, випуск вчителів закладів системи загальної середньої освіти, який проведено у Каразінському університеті. За результатами навчання та успішного опанування навчальної програми педагогам вручено відповідні свідоцтва та додатки до них згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації».