Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Підбито підсумки співпраці Центру післядипломної освіти з харківськими пенітенціаріями у 2017 році

07 грудня 2017 року на базі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України відбулося підсумкове у 2017 році засідання Громадської ради. У роботі Громадської ради взяв участь директор Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, постійний член Ради...


Андрагоги Слобожанщини зміцнюють робочі та творчі зв’язки

06 грудня 2017 року відбувся робочий візит директора Центру післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Михайла Татаринова до Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Розпочався освітній процес на другому потоці для педагогів гуманітарних предметів

4 грудня 2017 року в Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочався освітній процес на другому потоці для вчителів і викладачів англійської мови, зарубіжної літератури, літератури (інтегрованого курсу), російської мови відповідних закладів освіти м. Харкова та Харківської області.


Формування культури здорового способу життя – одна із засад державної політики у сфері освіти та принципів освітньої діяльності нового Закону України «Про освіту»

Працівники Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взяли участь у роботі науково-методичного семінару за темою «Здоров’язбережувальний освітній простір як основа розвитку соціально-активної особистості», що відбувся у м. Полтава.


Урочисте вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою ТДО слухачам 28 потоку

23.11.2017 р. відбулось урочисте вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації слухачам курсів за програмою «Технології дистанційної освіти у вищому навчальному закладі» 28 потоку.


Підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів хімії в Каразінському університеті: практична складова на науково-методичні пріоритети

Завершився освітній процес на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів хімії закладів повної загальної середньої освіти, фахової передвищої освіти. Під час навчання, які забезпечували провідні науково-педагогічні працівники-практики хімічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, його слухачі опанували сучасні теми щодо окисно-відновних реакцій, методики навчання хімії у закладах освіти, організації дослідницької діяльності учнів, можливостей використання методів проектів та кейс-технологій, роботи з учнями в умовах їх підготовки для участі в інтелектуальних змаганнях. За участі працівників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти педагогам актуалізовано проблему підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з хімії в 2018 році.


Практичні психологи та соціальні педагоги оновили професійні компетентності на курсах підвищення кваліфікації в Каразінському університеті

23 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено випуск першої групи психологів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів повної загальної середньої освіти різних типів і форм власності, окремих комунальних закладів охорони здоров’я.


Уперше в Каразінському університеті підвищено кваліфікацію вчителів початкової школи

У період із 23 жовтня 2017 року по 23 листопада 2017 року включно в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вперше було проведено підвищення кваліфікації вчителів початкової школи.


Оновлені підходи до підвищення кваліфікації керівників закладів повної загальної середньої освіти в Каразінському університеті

22 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший у 2017/2018 навчальному році випуск директорів і заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів базової та повної загальної середньої освіти.


Випуск вчителів і викладачів гуманітарних предметів на курсах підвищення кваліфікації

16 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший у 2017/2018 навчальному році випуск 36-ти вчителів і викладачів закладів загальної середньої різних типів, професійно-технічної та фахової передвищої освіти за напрямами «Історія. Історія України. Всесвітня історія» та «Зарубіжна література. Література (інтегрований курс). Російська мова».