Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Завершальний тиждень навчання вчителів англійської мови на курсах підвищення кваліфікації вчителів

У період із 21 по 24 листопада 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувається завершальний (шостий) навчальний тиждень для вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківської області та м. Харкова. Особлива увага приділена проведенню практичних занять на базі Центру «Вікно в Америку» («Window on America Center») Центральної наукової бібліотеки відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Вчителів також ознайомлено з історією розвитку школи іноземної філології в Каразінському університеті та надані відповідні інформаційно-методичні матеріали на базі Музею історії університету.

Проходження курсів підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови завершиться захистом слухачами індивідуальних творчих портфоліо.


Урочисте вручення сертифікатів дистанційних курсів

Сьогодні відбулося урочисте вручення сертифікатів дистанційних курсів, відповідно до рішення Координаційної ради університету з питань розвитку електронного (дистанційного) навчання (протокол №7 від 04.11.2016 р.), що стало ще одним кроком у реалізації програми забезпечення якості навчання. Зараз в університеті створено та створюються майже 1000 дистанційних курсів викладачами всіх факультетів. 65 курсів сертифіковані в якості навчально-методичної праці та є якісними дистанційними навчальними посібниками.


Навчання вчителів зарубіжної літератури, предмета «Література» (інтегрований курс) і російської мови на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводиться навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності сільських районів області та м. Харкова. Програма навчання передбачає проведення лекційних занять із актуальних проблем стануфілологічної освіти, нових творів зарубіжної літератури, що передбачені оновленими навчальними програмами для учнів класів основної та старшої шкіл. Практичні заняття проводяться на базі читальних залів Центральної наукової бібліотеки, Музею історії та відповідних кафедрах філологічного факультету Каразінського університету.


Підсумки очного навчання вчителів географії на курсах підвищення кваліфікації

Із 14 по 18 листопада 2016 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна провів очний період навчання вчителів географії загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності області. Лекційні заняття поєднувалися з практичними на базі Музею природи та Музею історії університету.

Із 21 листопада 2016 року розпочинається дистанційний етап цих навчаннь педагогів. Для майбутніх слухачів можливо отримати інформацію Тут .


Проведено практичне заняття для творчої групи вчителів предмета «Православна культура Слобожанщини»

17 листопада 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету проведено практичне заняття для творчої групи вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Харківської області, які з 01.10.2010 є розробниками та авторами курсу за вибором для учнів 5-х–11-х класах «Православна культура Слобожанщини» (варіативний компонент) за темою «Нова філософія навчання учнів класів основної та старшої шкіл курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини».


Итоговая защита работ слушателей 25 потока курсов повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».

14.11.2016 г. Прошла итоговая защита работ слушателей 25 потока курсов повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении». Преподаватели и сотрудники нашего университета с биологического, геолого-географического, экономического, экономического факультетов, факультета иностранных языков, медицинского факультета, факультета математики и информатики, филологического юридического и философского факультетов, а также Каразинской школы бизнеса вместе с преподавателями Харьковского национального университета воздушных сил имени Ивана Кожедуба и Измаильского государственного гуманитарного университета активно разрабатывают  новые дистанционные курсы  для поддержания дистанционного обучения на базе Moodle. 


Підвищення кваліфікації вчителів історії загальноосвітніх шкіл і професійних ліцеїв області

Із 07 по 11 листопада 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна забезпечено підвищення кваліфікації вчителів і викладачів історії загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів м. Харкова та області за очною формою навчання.


Навчання вчителів української мови та літератури закладів системи загальної середньої освіти на курсах підвищення кваліфікації

Із 31 жовтня 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочато навчання вчителів української мови та української літератури на курсах підвищення кваліфікації. Участь у підвищенні кваліфікації беруть вчителі 5-х–11-х класів основної та старшої шкіл.

Навчальний процес на курсах підвищення кваліфікації для вчителів української мови та літератури за очною формою передбачає проведення лекційних занять та практичних складових на базі Музею історії університету та Центральної наукової бібліотеки Каразінського університету згідно з програмою.

Із 07.11.2016 слухачі курсів будуть охоплені дистанційною формою навчання.


Расписание занятий на курсах повышения квалификации учителей по предмету украинский язык и литература

Вашему вниманию первая неделя обучения на курсах повышения квалификации учителей общеобразовательных школ.

Если вы еще не зарегистрировались - с полной информацией о данном курсе можно ознакомиться здесь и пройти регистрацию на следующий поток.


Вчителів історії закладів системи загальної середньої освіти Московського району м. Харкова ознайомлено з курсовою підготовкою на базі Каразінського університету

26 жовтня 2016 року на запрошення методичного об’єднання вчителів історії загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Московського району м. Харкова начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна М. В. Татаринов провів лекційно-практичне заняття з використанням інноваційних технологій за темою «Національне та патріотичне виховання учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів: пріоритет, загрози та виклики сьогодення».