Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Навчання вчителів курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини» для учнів 5-х і 6-х класів

26 жовтня 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, на замовлення місцевих органів управління освіти окремих районів області, розпочато навчання вчителів за напрямом «Православна культура Слобожанщини» (курс за вибором для учнів 5- і 6-х класів). Навчання складається з лекційних і практичних занять. Вчителі–слухачі курсів прослухали лекції з актуальних тем чинної навчальної програми для 5- і 6-х класів «Православна культура Слобожанщини». Практичні заняття проведено кандидатом історичних наук, доцентом кафедри українознавства філософського факультету Каразінського університету Н. В. Аксьоновою на базі Центру українських студій імені Д. І. Багалія.


Розпочато навчання вчителів математики загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів на курсах підвищення кваліфікації

24 жовтня 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочато навчання вчителів математики на курсах підвищення кваліфікації. У навчанні беруть участь педагоги, які забезпечують навчальний процес для учнів 5-х – 11-х класів на уроках математики, алгебри, геометрії, алгебри та початків аналізу.


Курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении»

Уважаемые коллеги! Открыт набор на курсы повышения квалификации преподавателей и сотрудников университета «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».


Расписание занятий на курсах по повышению квалификации учителей английского языка

Вашему вниманию вторая неделя обучения на курсах повышения квалификации для учителей общеобразовательных школ.

С полной информацией о данном курсе можно ознакомиться ЗДЕСЬ

Расписание


Расписание занятий на курсах по повышению квалификации учителей математики

Вашему вниманию первая неделя обучения на курсах повышения квалификации для учителей метематики общеобразовательных школ.

С полной информацией о данном курсе можно ознакомиться ЗДЕСЬ

Расписание


Дистанционная школа с аттестатом государственного образца

  • Доступность качественного образования детям из сельских районов
  • Комфортные условия учебы для детей с особыми потребностями
  • Удобный режим учебы для детей с ранней профориентацией
  • Рациональное использование учебного времени
  • Возможность дополнительных знаний параллельно с обучением в школе для подготовки к ДПА и ЗНО
  • Доступ к системе школьного образования Украины детям, находящимся за пределами страны
  • Возможность объективно оценить уровень учебных достижений в любой момент


Розпочато підвищення кваліфікації для вчителів за напрямом «Англійська мова»

17 жовтня 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочато проведення навчальних занять на курсах підвищення кваліфікації для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів м. Харкова та області за напрямом «Англійська мова». Навчання буде тривати до 24.11.2016 за очною та дистанційною формами. Передбачено проведення лекційних і практичних занять для слухачів. Особлива увага буде приділена питанням підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року з англійської мови, роботи з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти та підготовки учнів за рівнями В 1 та В 2.


4 года виртуальной реальности дистанционного обучения

Мы благодарим каждого участника процесса дистанционного обучения в ХНУ им. Каразина В.Н. Сейчас наша команда насчитывает 5000 человек. Благодарим наших 500 преподавателей, которые подготовили 930 дистанционных курсов. Благодарим наших студентов за то, что они выбрали продвинутую форму обучения. Каждый день мы думаем о том, чтобы вам было удобно преподавать и учиться. 4 года - это не юбилей, это шаг к 5-летию и мы уверены, что преподаватели и дальше будут развивать тему дистанционного обучения, а студенты поймут весь комфорт данной формы получения знаний.


Про випуск першої групи педагогів за напрямом «Православна культура Слобожанщини»

12 жовтня 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено випуск першої групи вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Харківської області, які проходили підвищення кваліфікації за напрямом «Православна культура Слобожанщини» (варіативний компонент). Навчання вчителів, що тривало з 12 вересня 2016 року, дозволило слухачам на високому науково-методичному рівні опанувати ключові теми предмета (11 клас), актуальні питання методики навчання за інноваційними технологіями, а застосування технології дистанційної освіти сприяло постійному контакту зі слухачами щодо їх інформування про сучасні здобутки з питань морально-духовного виховання учнів. Особливістю навчання вчителів було проведення практичних занять на базі Музею історії університету, Центру українських студій імені Д. І. Багалія. Заняття проводили високодосвідчені науковці-практики, доктори та кандидати наук історичного та філософського факультету Каразінського університету.


Про участь у вебінарі з питань ЗНО–2017 року з історії України

12 жовтня 2016 року, на запрошення видавничої групи «Основа», начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна М. В. Татаринов взяв участь у вебінарі, присвяченому актуальним питанням підготовки випускників 11-х класів (12-х класів / груп вечірньої (змінної) та заочної форм навчання) закладів системи загальної середньої освіти до якісного проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році з історії України. У виступі «Використання сучасних технологій роботи вчителя / викладача історії з учнями за певними контентами в умовах диверсифікації завдань формату зовнішнього незалежного оцінювання: ризики та результати» розкрито особливості використання дистанційних курсів з історії України, що розроблено в Каразінському університеті, для ефективної підготовки абітурієнтів до ЗНО.