Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Випуск першої групи вчителів за спеціальністю «Православна культура Слобожанщини»

12 жовтня 2016Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчанняХарківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводить випускпершої групи вчителів за спеціальністю «Православна культура Слобожанщини».Сертифікати та додатки до них, видані таким особам за результатами їхньогонавчання на базі Каразінського університету, відповідають вимогам наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи пропідвищення кваліфікації» та дають всі необхідні підстави для відповідноїатестації та тарифікації.Приступил к обучению четвертый набор на курсы Биостатистики

В октябре 2016 года, согласно договора о сотрудничестве между представительством «Intego Group, ЛЛС» (США) в Украине и ХНУ имени В. Н. Каразина, в Институте последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения в четвертый раз стартовала программа обучения по специализации «Биостатистика» В конкурсном отборе приняли участие 56 человек. В результате, 15 победителей были зачислены в программу.


Триває співпраця з харківськими пенітенціаріями

Згідно з Планом спільної діяльності Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області та Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взято участь в роботі планових навчально-методичних зборів для заступників начальників із соціально-виховної та психологічної служби виправних установ і Курязької виховної колонії імені А. С. Макаренка, де обговорено питання реєстрації та участі вчителів-предметників загальноосвітніх навчальних закладів різних типів, які забезпечують навчання громадян України позбавлених волі, у підвищенні кваліфікації їх фахового рівня на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за відповідними спеціальностями.


Про участь у нараді керівників профспілок

22.09.2016 на запрошення Харківської обласної організації професійної спілки працівників освіти і науки України директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат філософських науки, доцент В. Г. Левчук та начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту М. В. Татаринов взяли участь у нараді для очільників первинних у районах / містах області профспілкових організацій працівників освіти.


підсумки підвищення кваліфікації вчителів предмета «Православна культура Слобожанщини»

21.09.2016 Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочато роботу щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти Харківської області. На замовлення місцевих органів управління освіти 3-х сільських районів регіону проведено курси підвищення кваліфікації для вчителів, які в 2016/2017 навчальному році вперше розпочали навчання одинадцятикласників загальноосвітніх шкіл і навчально-виховних комплексів предмета «Православна культура Слобожанщини».


курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників загальної середньої освіти в Каразіна

16 вересня 2016 року на запрошення Харківської обласної організації професійної спілки працівників освіти і науки України за організаційної підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат філософських науки, доцент В. Г. Левчук та начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту М. В. Татаринов взяли участь у нараді для представників управлінь освіти адміністрацій районів м. Харкова, заступників директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності м. Харкова з актуальних питань курсів підвищення кваліфікації в 2016/2017 навчальному році.


Стартовало обучение студентов работе в Moodle!

Установочные занятия «Работа в системе дистанционного обучения (СДО) Moodle»

С 12 сентября для студентов заочной (дистанционной) формы обучения проводятся установочные занятия «Работа в СДО Moodle». Сотрудники Центра электронного обучения знакомят студентов первого и пятого курсов с системой дистанционного обучения, которая используется в Каразина, рассказывают о правилах и особенностях работы с дистанционными курсами, а также осуществляют техническую и методическую поддержку. Студенты получают всестороннее представление об используемых технологиях, что позволяет создать комфортные условия для дальнейшего обучения с их использованием.

Расписание занятий смотрите на своем факультете, т. (057) 705 43 66


Возобновляем наборы на обновлённые курсы дистанционного обучения в ВУЗах

В конце сентября 2016 г. после летнего перерыва возобновляют работу курсы повышения квалификации преподавателей и сотрудников для ВУЗов Украины «Технологии дистанционного обучения (ТДО) в высшем учебном заведении». Подробнее с курсом можно ознакомиться на нашем сайте http://dist.karazin.ua/for-teachers/tdo

Очные занятия на курсах для слушателей 25 потока будут проводиться с 26.09.2016 г. по 17.10.2016 г. в аудитории № 535 Северного корпуса (правое крыло, факультет компьютерных наук).

Время занятий с 15-30 до 18-50 (5 и 6 пары).

Организационное собрание для зачисления на курсы ТДО слушателей 25 потока будет проведено 20.09.2016 г. в аудитории № 503 Северного корпуса в 15-30, т. (057) 706 13 99


Открываем наш первый открытый он-лайн курс

Дистанционный курс доступный каждому студенту уже с 14.09 на нашем сайте Современная система дистанционного обучения постепенно выходит за рамки простого обучения и становится информационной и обучающей средой как для обычных людей, так и для людей, имеющих ограниченные физические возможности. Так постепенно формировалась идея создания дистанционного курса, который поможет не только получить знания, но и дать практический и профилактический результат для каждого человека, сидящего по ту сторону экрана.