Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Пропонуємо постійний запис презентаційних відеолекцій Каразинського університету

14 лютого на базі Центру електронного навчання відбулася зустріч з представниками факультету психології, фізичного факультету, фізико-технічного факультету, фізико-енергетичного факультету, факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем з приводу запису презентаційних відеолекцій Каразинського університету. Для тих, хто не зміг відвідати захід є можливість завантажити матеріали презентації.


«Банк інноваційних методів навчання» - 4-й семінар «Досвід використання Google-сервісів у системі класичної освіти».

27 лютого 2019 року ауд. 382 з 15:15 до 17:00 в межах реалізації програми «Банк інноваційних методів навчання» відбудеться 4-й семінар «Досвід використання Google-сервісів у системі класичної освіти».


Немного истории – Каразина 214 лет!

В царской Росси первое место в системе высшего образования принадлежит университету в Петербурге, возникшему по мысли Петра Великого, желавшего иметь собственных техников, специалистов и учителей. В 1724 при академии наук был учрежден первый университет, встретивший на первых же порах большое препятствие к дальнейшему развитию – недостаток и неподготовленность своих слушателей. Новый академический устав 1747 года продекларировал решительную меру, учредив при университете 30 казенных стипендий. Преподавание велось иностранными профессорами, поэтому отобрали воспитанников духовно учебных заведений, которые владели латынью. Привлечённым дворянам-студентам в новый университет были предоставлены права по службе и при окончании офицерский чин.


Третій семінар в межах реалізації програми курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання»: технології критичного читання текстів

16 січня 2019 р. відбувся семінар з технологій критичного читання. Він проходив на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання за підтримки Методичного відділу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Семінар відвідали 62 викладача Університету, а також колеги з Харківського національного університету радіоелектроніки. Семінар проводила Сорока Юлія Георгіївна – доктор соціологічних наук, доцент, професор кафедри соціології, яка представила свою розробку, подану до Банку інноваційних методів навчання та присвячену тренінгу критичного читання.


2018 рік: диверсифікація в андрагогічний інноваційній освіти та у роботі з вчителями закладів загальної середньої освіти різних типів і форм власності.

У 2018 році Центр післядипломної освіти у творчій співпраці з кафедрами, факультетами, Центрами, Музеями, Центральною науковою бібліотекою провів для вчителів закладів загальної середньої освіти різних типів і форм власності сільських районів, новоутворених об’єднаних територіальних громад, міст обласного підпорядкування Харківської області, районів міста Харкова низку важливих, актуальних, соціально затребуваних науково-методичних, науково-практичних, інформаційно-пізнавальних освітніх заходів на диверсифікаційних засадах.


Незабаром третій семінар в межах реалізації програми курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів Каразіна

Третій семінар в межах реалізації програми курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів ХНУ імені В. Н. Каразіна на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання за підтримки Методичного відділу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться 16 січня 2019 р. о 15.15 в ауд. 542.


Результативність освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів закладів освіти у 2018 році та виклики 2019 року

Упродовж 2018 року Центром післядипломної освіти, спільно з відповідними профільними факультетами, їх кафедрами, лабораторіями, Центрами, Музеями, Центральною науковою бібліотекою Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, іншими закладами освіти, установами, третій рік поспіль забезпечено проведення освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації для вчителів закладів загальної середньої освіти різних типів і форм власності, викладачів закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти, що надають загальну середню освіту.


Наш Институт поздравляет всех православных с Рождеством Христовым

От всей души поздравляем со светлым праздником Рождества! Пусть в доме царит мир, любовь и понимание, любые ненастья пусть обходят стороной! Желаем добра и процветания! С Рождеством Христовым! Пусть этот светлый праздник благодать и мир принесет в дом, добро и понимание — в семью, любовь и радость — в сердце, отзывчивость и искренность — в душу, счастье и удачу — в жизнь. В рождественские дни принято ходить в церковь, а возвращаясь, здороваться с людьми фразой: «Христос родился, славите его!».


Перші результати реалізації освітньої програми «Українська мова–професійне спрямування» у 2018 році та пріоритетні напрями на 2019 рік

У 2018 році в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна вперше успішно розпочато реалізацію, у межах роботи з підвищення кваліфікації науково-педагогічних, педагогічних працівників і співробітників університету, освітньої програми «Українська мова – професійне спрямування».


Привітання з Новим роком від нашего Інтитуту

З Новим роком! Веселощів і тепла. Щастя і добра. Миру і спокою. З новими починаннями й новими професійними успіхами. Нехай у новому році буде вдача та легкий шлях. А самі ми щоб були здорові і повні сил та творчих задумів. З новим роком, шановні!