Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Студенти, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота», успішно склали сесію та пройшли педагогічну практику

У Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання студенти, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота», успішно склали сесію та пройшли педагогічну практику...


В Інституті відбувся перший випуск педагогів за напрямом «Філософія. Людина і світ»

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вперше відбувся випуск педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності м. Харкова за напрямом «Філософія. Людина і світ».


Участь у Міжнародній науковій конференції «Освітньо-культурний простір Центрально-Східної Європи: національні моделі та західні впливи»

11–12 травня 2017 року на запрошення Центру болгаристики та балканських досліджень імені М. Дринова представники Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взяли участь в роботі Міжнародної наукової конференції «Освітньо-культурний простір Центрально-Східної Європи: національні моделі та західні впливи».


Відбувся випуск другої групи вчителів і викладачів біології та екології навчальних закладів Харківщини

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск другої групи вчителів і викладачів біології загальноосвітніх шкіл, ліцею та професійно-технічного центру м. Харкова та Харківської області.


Третій випуск групи вчителів і викладачів математики навчальних закладів м. Харкова та Харківської області

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету відбувся третій випуск вчителів і викладачів математики загальноосвітніх шкіл, спеціалізованої школи, навчально-виховних комплексів, гімназій, ліцеїв, коледжу. Під час навчання в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Математика. Алгебра. Алгебра та початки аналізу. Геометрія» отримали можливість модернізувати професійні компетентності з актуальних питань навчання учнів математичних дисциплін, методики розв’язання задач на побудову циркулем і лінійкою, розв’язання задач із параметрами, використання інноваційних методик розв’язання рівнянь, нерівностей та систем, використання елементів комбінаторики та теорії ймовірностей у школі, застосування раціональних підходів до розв’язування задач тощо.


Перший випуск вчителів економіки та економічних дисциплін в Інституті післядипломної освіти

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший у 2016/2017 навчальному році випуск вчителів економіки та економічних дисциплін.


Проведено майстер-клас для вчителів регіонального предмета «Православна культура Слобожанщини»

Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено майстер-клас для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів 5-ти сільських районів, 2-х міст обласного підпорядкування, однієї об’єднаної територіальної громади та 2-х районів м. Харкова, які забезпечують навчання учнів предмета за вибором варіативної складової робочих навчальних планів «Православна культура Слобожанщини».


Ушел из жизни первый проректор, профессор Юрий Холин: наш Институт скорбит...

Ученый совет института последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения, все подразделения Института, весь наш коллектив выражает скорбь и соболезнования родным, близким, друзьям, коллегам и ученикам Юрия Холина, выдающегося ученого, доктора химических наук, профессора, лауреата Государственной премии Украины в области науки и техники, заслуженного деятеля науки и техники Украины, заслуженного профессора Харьковского университета, первого проректора Харьковского национального университета имени В. Н. Каразина.


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 27 потока

28.04.2017 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» 27 потока. 18 сотрудников нашего университета и Харьковского учебно-научного института ГВУЗ "Университет банковского дела" освоили методику и технологии создания дистанционных курсов.

Коллектив Института последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения поздравляет новых членов сообщества дистанционных методов обучения на базе СДО Moodle с успешным окончанием курсов и желает дальнейших достижений по внедрению дистанционных технологий в учебный процесс.


Випуск другої групи директорів і заступників директорів навчальних закладів освіти Харківщини

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск другої групи директорів і заступників директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і закладів освіти інших типів м. Харкова та Харківської області.

Під час навчання на курсах підвищення кваліфікації адміністратори закладів освіти регіону оновили свої знання та розширили професійні компетентності з актуальних питань розвитку освітнього закладу, роботи з педагогічними колективом в умовах сучасних змін, покращення якісних показників за результатами проходження випускниками зовнішнього незалежного оцінювання–2017, інноватики в організаційно-методичній діяльності, створення сприятливих психологічних умов для запобігання вигоряння педагогів, дотримання норм трудового законодавства та соціального захисту педагогічних працівників. Така ефективна робота зі слухачами курсів підвищення кваліфікації в Каразінському університеті стала можливою завдяки практико орієнтованим заняттям, що проводили провідні науковці та методисти багатьох структурних підрозділів університету, працівники Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, менеджери-керівники провідних інноваційних навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

За результатами очного та дистанційного періодів навчання учасники курсів підвищення кваліфікації успішно виконали творчі роботи та мотиваційні практичні роботи.

Навчання завершилося отриманням документів (свідоцтва та додатку до нього) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» для проходження атестації.