Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Старт нового курса БИОСТАТИСТИКИ

12 сентября в 15.15 в аудитории 6/52 пройдет презентация курса БИОСТАТИСТИКИ (программирование SAS). Набор слушателей (студенты старших курсов и выпускники любых вузов) до 25 сентября. Срок обучения 9 месяцев. Обучение бесплатное. При успешном окончании трудоустройство. Прием документов по адресу пл. Свободы 4 комн. 6/43 Центр последипломного образования. Звоните, приходите, закладывайте фундамент своего будущего. тел. 707 51 40


Співпраця з харківськими пенітенціаріями

05.08.2016 року відповідно до Плану спільної діяльності Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області та Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна щодо забезпечення якості організації та супроводження навчально-виховного процесу в класах (групах) і закладах освіти на базі виправних і виховної установ Харківській області на 2016–2020 роки начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання М. В. Татаринов взяв участь у роботі навчально-методичних зборів для заступників начальників із соціально-виховної та психологічної служби виправних установ і Курязької виховної колонії імені А. С. Макаренка.


Підсумки співпраці з Харківськими пенітенціаріями

19 липня 2016 року у межах Плану спільних дій між Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету та Управлінням Державної пенітенціарної служби України в Харківській області взято участь у роботі навчально-методичних зборів для заступників начальників із соціально-виховної та психологічної служби виправних установ, Курязької виховної колонії імені А. С. Макаренка Харківської області. Захід, проведено на базі Жовтневської виправної колоні (№ 17). Начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту М. В. Татаринов взяв, спільно з представниками УДПтС, участь в обговоренні таких актуальних питань:


Стартовала работа приемной комиссии

Вчера началась работа приемной комиссии Института последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения. В арсенале института 3 специальности второго высшего и 34 специальности первого высшего заочного (дистанционного) образования для будущих бакалавров и магистров ХНУ имени В.Н. Каразина. 

Подробную информацию о возможных направлениях обучения можно посмотреть здесь.

Приемная комиссия Института работает в главном корпусе Каразина, ауд.1-45.


Навчальні тренінги для науково-педагогічних працівників

Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання завершено перший етап навчання науково-педагогічних працівників факультетів геології, географії, рекреації і туризму, іноземних мов, математики 


Участь у ярмарці освітніх магістерських програм

Інститут післядипломної освіти та заочного(дистанційного) навчання прийняв участь у ярмарці освітніх магістерських програм, яка вперше відбулася у  Каразінському університеті 23 червня 2016р. Була представлена до уваги інформація про наявні програм освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст з Соціальної роботи, Облік та оподаткування, Здоров’я людини та додаткова спеціалізація «Біостатистика». Цього року термін навчання для отримання другої вищої освіти в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання 1 рік. В Інститут післядипломної освіти та заочного(дистанційного) здійснюється підготовка за денною та заочно-дистанційною формами навчання (фінансування за кошти  фізичних та юридичних осіб) Документи приймаються до 15 вересня 2016 р. Чекаємо всіх, хто вже має диплом бакалавра, спеціаліста, магістра та бажає отримати ще одну спеціальність. Відчуйте себе знову студентами.


Вручение сертификатов курса специализации «Биостатистика»

​22 июня в Институте последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения состоялось вручение сертификатов выпускникам курса «Биостатистика». Сертификаты вручал заместитель директора компании Intego Group Сергей Глушаков. Компания Intego Group разработала учебную программу с целью реализации образовательных ресурсов и отраслевых знаний в области биостатистики для студентов и выпускников вузов. 


Підготовка курсів підвищення кваліфікації для вчителів закладів системи загальної середньої освіти

09.06.2016 Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна для відповідальних від факультетів науково-педагогічних працівників проведено планову нараду за темою «Інноваційні напрями в умовах інтенсифікації роботи з підготовки до проведення курсів підвищення кваліфікації управлінських і педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти Харківської області».


«Біостатистика» - в університеті з 2013р.

Сьогодні, 7 червня 2016 року Каразінський університет відвідала делегація Великобританії та США: 7 червня відбувся візит до Каразінського університету делегації з Великобританії та США, представників відомої фармацевтичної компанії Рош, компаній Інтего та Експіріс. Нірадж Малхотра, керівник європейського відділу стратегічного розвитку корпорації Рош,  Джим Балком, керівник аналітичного відділу фірми Експіріс та Володимир Балон, менеджер з партнерства компанії Інтего груп зустрілися з проректорами університету – професором Холіним Ю.В. та Назаровим З.Ф., директором Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання університету доцентом Левчуком В.Г., директором Центру міжнародного співробітництва О.І. Фадєєвим та завідуючим кафедрою фундаментальної математики професором О.І. Ямпольським.