Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Завершення навчання та випуски груп вчителі англійської мови, історії та математики

02 березня 2017 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання у співпраці з факультетом іноземних мов, історичним факультетом, факультетом математики і інформатики проведено захисти творчих (залікових) підсумкових робіт других груп вчителів англійської мови, історії та математики.


Перший випуск груп вчителів фізики та астрономії та вчителів французької мови на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вперше відбувся випуск 25 вчителів фізики та астрономії, вчителів французької мови та французької літератури загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, навчально-виховних комплексів, гімназій та вечірніх (змінних) шкіл м. Харкова, Харківської області, новоутворених об’єднаних територіальних громад.


Робота у нараді керівників Інституцій освіти дорослих у м. Києві

17 лютого 2017 року, на запрошення Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка та підкомісії 301 «Освіта впродовж життя, визнання неформального та інформального навчання» комісії 15 Міністерства освіти і науки України, виконувач обов’язки директора Центру післядипломної освіти – начальник методичного відділу Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету М. В. Татаринов взяв участь у робочій зустрічі керівників закладів післядипломної освіти провідних класичних і профільних університетів України.


27 лютого – навчальний тиждень для вчителів і викладачів окремих предметів

27 лютого 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочинається завершальний навчальний тиждень для вчителів англійської мови (група № 2), математики (група № 2), історії (група № 2), хімії (група № 1), практичних психологів і соціальних педагогів. Навчальний процес завершиться відповідним контролем за результатами очно-дистанційного навчання та видачою відповідних свідоцтв про підвищення кваліфікації й додатків до них.


Центр последипломного образования успешно продолжает курс Биостатистики

В Каразинском университете начались занятия второго семестра по программе подготовки специалистов в области статистического анализа данных, полученных при проведении клинических исследований. Программа реализуется в соответствии с соглашением о сотрудничестве между университетом и компанией «Intego-grup, LLC» США в рамках специализации «Биостатистика» на базе Института последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения.


Про особливості навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації

Упродовж 13–22 лютого 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було проведено курси підвищення кваліфікації для другої групи педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів зарубіжної літератури, російської мови та предмета «Література (інтегрований курс)» і другої групи вчителів географії та географії України.


В Центре последипломного образования состоялась встреча Др. СЕРГЕЯ БОГОМОЛОВА (АВСТРАЛИЯ)

В своем выступлении д-р Сергей Богомолов представил программу доктора философии в области компьютерных наук в АНУ. Д-р Богомолов поделился своим опытом об академической жизни в Австралии, представил PhD стипендии, предоставляемые университетом, говорил о различиях между украинскими и австралийскими академическими системами, и представил открытые позиции аспирантам в своей группе. Обратил внимание, что программы PhD в Австралии так же, как США открыты не только для Master выпускников, но и для студентов, степени бакалавр.


Новый набор на курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении»

Уважаемые коллеги! Открыт набор на курсы повышения квалификации преподавателей и сотрудников ВУЗов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении». Очные занятия на курсах для слушателей 27 потока будут проводиться с 20.02.2017 г. по 14.03.2017 г. в аудитории № 535 Северного корпуса (правое крыло, факультет компьютерных наук).


06 та 08 лютого 2017 року – початок навчання вчителів української мови та літератури, біології та зарубіжної літератури

Із 06 лютого 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочнеться навчальний процес для третьої групи вчителів української мови та української літератури, а також уперше в поточному навчальному році для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності м. Харкова та Харківської області. Із 08 лютого 2017 року до навчальних занять приступить друга група вчителів зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література» та російської мови.


Особливості навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів

У період із 23 до 27 січня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна тривав інтенсивний навчальний процес для педагогів загальноосвітніх різних типів і форм власності, професійно-технічних навчальних закладів, закладів освіти іншого підпорядкування та медичних закладів, що забезпечують відповідну освітню складову, м. Харкова та Харківської області: вчителів і викладачів математики, англійської мови, історії, хімії, соціальних педагогів і практичних психологів (усього 50 осіб). Лекційні, практичні та лабораторні заняття проводили висококваліфіковані науково-педагогічні працівники факультету математики і інформатики, факультету іноземних мов, історичного, хімічного факультетів, факультету психології Каразінського університету, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.