Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Конференция 2017 - Старт из настоящего в будущее

Уже четыре года система дистанционного (заочного) обучения Каразина представляет себя в ежегодных конференциях. И каждый год у нас появляются новые участники из Харькова, Украины и пока ближнего зарубежья. Мы благодарны каждому посетившему конференцию «Старт из настоящего в будущее» за энтузиазм, за тезисы, за прекрасные доклады в первый день события. Мы продолжаем сегодня проводить мастер классы. Приглашаем заинтересованных профессионалов посетить и внести свои предложения на мастер классах 21.04.2017.


КУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ, НАУКОВЦІВ, АСПІРАНТІВ, ЗДОБУВАЧІВ ВЧЕНИХ СТУПЕНІВ

10 квітня 2017 розпочався новий курс для викладачів, науковців, аспірантів, здобувачів учених ступенів за темою «Сучасні методи планування, організації і проведення наукових досліджень і аналізу даних». До навчання приступили молоди вчені та викладачі Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного фармацевтичного інституту, науковці та викладачі з медичного факультету Каразінського університету. На заняттях розглядаються актуальні питання, що виникають при плануванні, організації, проведенні досліджень, аналізі даних, описі результатів, оформленні статей та дисертації відповідно до встановлених вимог редакцій вітчизняних і зарубіжних журналів із імпакт-фактором.


Випуск другої групи вчителів фізики та астрономії

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск другої групи вчителів фізики та астрономії загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназії та навчального закладу інтернатного типу обласного підпорядкування.


Участь студентів Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання у ХV Міжнародній науково-практичної конференції «ВАЛЕОЛОГІЯ: СУЧАСНИЙ СТАН, НАПРЯМКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

У квітні 2017р. на філософському факультеті пройшла щорічна вже ХV Міжнародна науково-практична конференція «ВАЛЕОЛОГІЯ: СУЧАСНИЙ СТАН, НАПРЯМКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ». Конференція була організована кафедрою валеології та Всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація валеологів» і присвячена 20 річчю започаткування валеології в Україні.


До ІІІ всеукраинской конференции с международным участием "Старт из настоящего в будущее" осталось 9 дней.

Предлагаем Вашему вниманию программу конференции. Дата проведения 20-21-04.2017. Хотим проинформировать, что всем участникам будет предоставлен доступ к дистанционному курсу, где будут выложены материалы конференции, а также актуальные новости и объявления. Ждем вас для творческих и конструктивных бесед и обмена мнениями.


Стажування викладачів вищих навчальних закладів в Караіна

Центр післядипломної освіти Інституту післядипломнї освіти та заочного (дистанційного) навчання щомісячно приймає на стажування викладачів вищих навчальних закладів. Зарахування проводиться 01 та 15 числа кожного місяця з вересня по червень включно.


Випуск третьої групи вчителів англійської мови на курсах підвищення кваліфікації

05 квітня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск третьої групи вчителів англійської мови–слухачів курсів підвищення кваліфікації. За час навчання педагоги модернізували професійні компетентності щодо використання сучасних технологій навчання учнів англійської мови за рівнями В 1 та В 2, ознайомилися зі специфікою залучення до навального процесу на уроках іноземної мови волонтерів як носіїв англійської мови.


Засідання обласної методичної кафедри за темою «Архітектоніка сучасного навчання учнів предмета «Православна культура Слобожанщини»

29 березня 2017 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна провів для вчителів предмета варіативного компонента «Православнакультура Слобожанщини» засідання обласної методичної кафедри за темою «Архітектоніка сучасного навчання учнів предмета «Православна культура Слобожанщини».


Завершення навчання вчителів і викладачів географії на курсах підвищення кваліфікації

28 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершилося навчання другої групи вчителів і викладачів географії навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.


Розпочинається підвищення кваліфікації вчителів біології та математики

30 березня 2017 року та 03 квітня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочинається навчальний процес для нових груп вчителів біології та вчителів математики відповідно на курсах підвищення кваліфікації.