Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Випуск групи № 2 вчителів і викладачів хімії закладів освіти області

27 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувся другий випуск вчителів і викладачів хімії загальноосвітніх різних типів і форм власності та вищих І–ІІ ступенів навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. За час навчання в Каразінському університеті слухачі взяли участь як у лекційних заняттях, які проводили високодосвідчені науково-педагогічні хімічного факультету, так і безпосередньо у практичних і лабораторних роботах, що також проводилися на базі хімічного факультету.


29 березня 2017 – засідання методичної кафедри для вчителів предмета «Православна культура Слобожанщини»

29 березня 2017 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводить для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Харківщини, які навчають учнів основної та старшої шкіл предмета «Православна культура Слобожанщини», засідання методичної кафедри за темою «Архітектоніка сучасного навчання учнів предмета «Православна культура Слобожанщини».


Завершено навчання вчителів і викладачів навчальних закладів Харківщини за напрямом «Правознавство. Правові дисципліни»

22 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершено навчання вчителів загальноосвітніх шкіл, навчально-виховного комплексу, гімназії та викладачів професійно-технічних навчальних закладів, що надають відповідний рівень повної загальної середньої освіти, за напрямом «Правознавство. Правові дисципліни».


Предлагаем новый курс «Современные методы планирования, организации и проведения научных исследований и анализа данных»

Открытие курса вызвано необходимостью повысить методологический уровень статей, направляемых соискателями учёных степеней кандидата и доктора наук (PhD,DS), привести их в соответствие с требованиями, которые предъявляются редакциями отечественных и зарубежных журналов симпакт-фактором.


Проведено науково-практичний семінар для вчителів біології навчальних закладів Харківського району

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету проведено науково-практичний семінар для вчителів біології та екології загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Харківського району. 38 педагогів отримали можливість відвідати Музей історії університету, де ознайомилися з історією та сьогоденням розвитку біологічної науки на Слобожанщині.


Перший випуск групи вчителів і викладачів біології та екології

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувся перший випуск групи вчителів і викладачів біології та екології загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл І–ІІІ ступенів, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів, колегіуму та коледжів.Випуски групи вчителів української мови та української літератури, групи вчителів зарубіжної літератури та російської мови

16 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулися випуски другої групи слухачів курсів підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів зарубіжної літератури, предмета «Література (інтегрований курс)», російської мови та третьої групи вчителів української мови та української літератури.


ІІІ Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием «Дистанционное обучение – старт из настоящего в будущее»

Мы рады Вам сообщить о том, что в оргкомитет ІІІ Всеукраинской научно-практической конференции с международным участием «Дистанционное обучение – старт из настоящего в будущее», которая состоится 20–21 апреля 2017 г. в ХНУ имени В. Н. Каразина уже прислано большое число заявок на участие и они продолжают поступать. Количество участников по основным направления работы конференции составляет...


Відбувся перший випуск вчителі хімії загальноосвітніх шкіл області

Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання спільно з хімічним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершено навчання першої групи вчителів хімії ліцеїв, загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів і закладів освіти іншого підпорядкування м. Харкова та Харківської області.


Перший випуск групи практичних психологів і соціальних педагогів

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск першої групи практичних психологів і соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, закладів освіти іншого підпорядкування, закладів медицини, що здійснюють відповідний напрям діяльності, м. Харкова та Харківської області.