Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)


Про результати проведення навчально-практичного семінару № 3

14 квітня 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання проведено навчально-практичний семінар № 3 за темою «Про завершення першого етапу роботи над навчальними програмами для проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів закладів системи загальної середньої освіти, вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів Харківської області та пріоритетні завдання для ІІ етапу».


Про підсумки проведення семінару для вчителів

07.04.2016 Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено семінар для творчої групи вчителів, які забезпечують у 2015/2016 навчальному році навчання учнів 5-х–8-х і 10-х–11-х класів предмета «Православна культура Слобожанщини».


Навчання іноземної мови як «навички для життя (life skills)

​11 апреля 2016г. в  Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в умовах неформальної освіти пройшов семінар для вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова і Харківського регіону на тему: «Навчання іноземної мови як «навички для життя» (life skills)». Семінар проводив професор кафедри англійської філології, доктор філологічних наук Є.В. Бондаренко. У семінарі прийняло участь 49 викладачів шкіл м. Харкова та Дергачівського району.


Начало занятий на курсах повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» для слушателей 24 потока

Занятия на курсах повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» будут проводиться с 11.04.2016 г. по 03.06.2016 г. в аудитории № 482 и № 478 Северного корпуса (левое крыло, экологический факультет).


Торжественное вручение сертификатов слушателям 22-го потока курсов ТДО

05 апреля 2016 года состоялось торжественное вручение сертификатов о повышении квалификации слушателям 22-го потока курса «Технологии дистанционного образования в высшем учебном заведении».


Про науково-методичну допомогу загальноосвітнім навчальним закладам області

Представниками Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, на запрошення відділу освіти Харківської районної державної адміністрації та його інформаційно-методичного центру, взято участь у проведенні науково-практичного семінару для директорів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Харківського району.


Cеминар "Создание каталога открытых информационных ресурсов"

25 марта 2016 г. состоялся семинар по созданию каталога открытых информационных ресурсов согласно приказу по университету (№0205-1/084 от 4.03.2016 г.). Следует отметить, что все факультеты приняли активное участие в работе семинара, командировав на него ответственных по каждой кафедре. По итогу, в семинаре приняло участие более 100 преподавателей университета.


Навчання іноземних мов як "навчання для життя" (Life staill)

Шановні колеги! Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в умовах неформальної освіти в міжкурсовий період педагогічних працівників вищих і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківського освітнього регіону запрошує Вас на МАЙСТЕР-КЛАС за темою «Інформаційно-комунікативні технології у навчанні іноземної мови».


Создание открытых информационных платформ в Каразина

​Центр электронного обучения приглашает в пятницу 25 марта в 14.00 в аудиторию 503 ответственных на факультетах и кафедрах по созданию открытых инфомрационных платформ. Просим факультеты подать к пятнице списки ответственных с их координатами. Подробно на встрече расскажем об особенностях работы и составлении каталога информационных ресурсов.