Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Завершальний етап навчання вчителів і викладачів української мови та української літератури

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна здійснюється заключний (очний) етап навчання 19 вчителів закладів системи загальної середньої освіти різних типів і викладачів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації, що надають загальну середню освіту, з предметів «Українська мова» та «Українська література».

Учасники курсів підвищення кваліфікації, які впродовж попередніх чотирьох тижнів навчалися за сучасними технологіями дистанційної освіти, виконували відповідні завдання з предметів, повернулися до очної форми навчання. Для слухачів проводяться також і практичні заняття на базі Центру «Вікно в Америку» («Window on America Center») Центральної наукової бібліотеки та Центру українських студій імені Д. І. Багалія за темою «Етнологія України».

Завершиться процес навчання на курсах захистом педагогами творчих залікових робіт і отриманням відповідних документів про підвищення кваліфікації.


Випуск групи слухачів курсів підвищення кваліфікації для вчителів математики

01 грудня 2016 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету провів випуск групи вчителів математики закладів системи загальної середньої освіти різних типів і форм власності Харківської області, які з 24.10.2016 проходили навчання за очною та заочною (дистанційною) формами. Вчителі математики загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, ліцею, що представляли 8 сільських районів і районів м. Харкова, заклад міської мережі, отримали свідоцтва та додатки до них згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації». Педагоги здобули високий науково-теоретичний рівень знань і модернізували власні професійні компетентності завдяки практичним заняттям, що дозволить ефективно організовувати та проводити навчальні заняття у загальноосвітніх навчальних закладах.


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 25 потока

01.12.2016 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» 25 потока.

Еще 28 преподавателей и сотрудников нашего университета, Харьковского национального университета воздушных сил имени Ивана Кожедуба и Измаильского государственного гуманитарного университета освоили методику и технологии создания дистанционных курсов.

Коллектив Института последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения поздравляет новых членов сообщества дистанционных методов образования на базе СДО Moodle с успешным окончанием курсов и желает дальнейших достижений по внедрению дистанционной формы обучения в учебный процесс.


Завершальний навчальний тиждень вчителів математики – слухачів курсів підвищення кваліфікації

Із 28 жовтня по 01 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного(дистанційного) навчання проводився завершальний навчальний тиждень для вчителів математики – слухачів курсів підвищення кваліфікації. Окрім лекційних занять з актуальних проблем навчання учнів у допрофільних і профільних класах(групах), за оновленими навчальними програмами основної школи, особлива увага приділена проведенню практичних занять на базі Ландауцентру та Центру «Вікно в Америку» («Window on America Center») Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації завершиться видачею відповідних документів встановленого зразку.


Вручение сертификатов слушателям курсов ТДО 25 потока

Уважаемые коллеги!

01.12.2016 г. в 15:30 в аудитории № 503 Северного корпуса состоится вручение сертификатов слушателям, которые успешно закончили курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».

Для вручения сертификатов приглашаются слушатели курсов повышения квалификации ТДО 25 потока.


Випуск першої групи вчителів англійської мови на курсах підвищення кваліфікації

24 листопада 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено випуск першої групи вчителів англійської мови – слухачів курсів підвищення кваліфікації. Це перший, після багаторічної перерви, випуск вчителів закладів системи загальної середньої освіти, який проведено у Каразінському університеті. За результатами навчання та успішного опанування навчальної програми педагогам вручено відповідні свідоцтва та додатки до них згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації».


Завершальний тиждень навчання вчителів англійської мови на курсах підвищення кваліфікації вчителів

У період із 21 по 24 листопада 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувається завершальний (шостий) навчальний тиждень для вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківської області та м. Харкова. Особлива увага приділена проведенню практичних занять на базі Центру «Вікно в Америку» («Window on America Center») Центральної наукової бібліотеки відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Вчителів також ознайомлено з історією розвитку школи іноземної філології в Каразінському університеті та надані відповідні інформаційно-методичні матеріали на базі Музею історії університету.

Проходження курсів підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови завершиться захистом слухачами індивідуальних творчих портфоліо.


Урочисте вручення сертифікатів дистанційних курсів

Сьогодні відбулося урочисте вручення сертифікатів дистанційних курсів, відповідно до рішення Координаційної ради університету з питань розвитку електронного (дистанційного) навчання (протокол №7 від 04.11.2016 р.), що стало ще одним кроком у реалізації програми забезпечення якості навчання. Зараз в університеті створено та створюються майже 1000 дистанційних курсів викладачами всіх факультетів. 65 курсів сертифіковані в якості навчально-методичної праці та є якісними дистанційними навчальними посібниками.


Навчання вчителів зарубіжної літератури, предмета «Література» (інтегрований курс) і російської мови на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводиться навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності сільських районів області та м. Харкова. Програма навчання передбачає проведення лекційних занять із актуальних проблем стануфілологічної освіти, нових творів зарубіжної літератури, що передбачені оновленими навчальними програмами для учнів класів основної та старшої шкіл. Практичні заняття проводяться на базі читальних залів Центральної наукової бібліотеки, Музею історії та відповідних кафедрах філологічного факультету Каразінського університету.


Підсумки очного навчання вчителів географії на курсах підвищення кваліфікації

Із 14 по 18 листопада 2016 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна провів очний період навчання вчителів географії загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності області. Лекційні заняття поєднувалися з практичними на базі Музею природи та Музею історії університету.

Із 21 листопада 2016 року розпочинається дистанційний етап цих навчаннь педагогів. Для майбутніх слухачів можливо отримати інформацію Тут .