Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Нашему Институту последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения сегодня 2 года

Уважаемые коллеги, преподаватели, учителя школ и дорогие студенты! Мы хотим отметить, что нашему институту сегодня исполнилось 2 года. За этот небольшой период времени мы выросли и достигли определенных результатов.


Підвищення кваліфікації педагогів у Каразінському університеті триває

У другому семестрі 2016/2017 навчального року продовжується робота щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників загальноосвітніх різних типів і форм власності, професійно-технічних, вищих І–ІІ рівнів акредитації, що надають повну загальну середню освіту, навчальних закладів. Упродовж 16–20 січня 2017 року кваліфікаційну підготовку пройшли заступники директорів із навчально-виховної роботи, друга група вчителів української мови та української літератури (25 осіб). Усі учасники вдало захистили творчі залікові роботи та отримали відповідні свідоцтва з додатками про проходження підвищення кваліфікації.


Успіхи та перспективи Центру електронного навчання

Центр електронного навчання в 2016 році виконав ключові позиції розвитку дистанційного навчання в університеті, зокрема:1) розширення системи дистанційного навчання (використання дистанційних курсів) як для заочної (дистанційної) форми навчання, так і для очної форми навчання. Якщо у 2015 році дистанційні курси використовували 3578 студентів (541 студент заочної та 3037 студентів очної форм навчання), то у 2016 р. використовують вже 4872студентів (753 студента заочної та 4119 студентів очної форм навчання);


Перші результати курсової перепідготовки вчителів і викладачів закладів системи загальної середньої освіти Харківщини в Каразінському університеті у 2016 році

Упродовж жовтня–грудня 2016 року в Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на курсах підвищення кваліфікації вчителів і викладачів закладів системи загальної середньої освіти фактично пройшли відповідну підготовку за 9-ма напрямами 103 педагоги з 73-х загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназій,


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 26 потока

28.12.2016 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении» 26 потока.


Відбувся випуск групи вчителів географії на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск групи вчителів географії загальноосвітніх шкіл, навчально-виховного комплексу та навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.


Вручение сертификатов слушателям курсов ТДО 26 потока

Уважаемые коллеги!

28.12.2016 г. в 15:30 в аудитории № 503 Северного корпуса состоится вручение сертификатов слушателям, которые успешно закончили курсы повышения квалификации «Технологии дистанционного обучения в высшем учебном заведении».

Для вручения сертификатов приглашаются слушатели курсов повышения квалификации ТДО 26 потока.


Випуск вчителів і викладачів історії – слухачів курсів підвищення кваліфікації

16 листопада 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання відбувся випуск вчителів і викладачів історії, як навчалися на курсах підвищення кваліфікації за очною та дистанційною формами.

Директор Інституту, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук в урочистій обстановці вручив випускникам курсів підвищення кваліфікації свідоцтва та додатки згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» для подальшої атестації педагогів.


Навчання слухачів на курсах підвищення кваліфікації за різними напрямами

Упродовж 12–16 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна здійснюється підвищення кваліфікації 36 педагогічних і управлінських кадрів загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, навчально-виховних комплексів, гімназій, ліцеїв різних форм власності, коледжів за різними напрямами.


Випуск групи вчителів і викладачів української мови та літератури на КПК

09 грудня 2016 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся випуск вчителів і викладачів української мови та української літератури закладів системи загальної середньої освіти та коледжів м. Харкова та Харківської області.

Директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук за результатами успішного захисту слухачами курсів підвищення кваліфікації підсумкових творчих робіт вручив 19 педагогам загальноосвітніх і вищих І–ІІ рівнів акредитації навчальних закладів документи, що відповідають вимогам чинного наказу Міністерства освіти і науки України та надають їм право для подальшої атестації.