Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Підсумки роботи в 2018 році зі стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

Центром післядипломної освіти Каразінського університету підбито підсумки роботи 2018 року з проведення стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, інших закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти.


Перший семінар «Відеоконтент в системі класичної освіти»

19 грудня відбувся другий семінар в межах реалізації програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Сучасні методи навчання» та створення Банку інноваційних методів навчання за підтримки Навчально-методичного Центру Університету, який відвідали 62 особи. Тематика семінару «Відеоконтент в системі класичної освіти» безпосередньо пов’язана із реалізацією програми «Презентаційні відеолекції Каразинського університету».


Банк ресурсів - перший семінар в межах реалізації програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

20 листопада відбувся перший семінар в межах реалізації програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Сучасні методи навчання» та створення Банку інноваційних методів навчання за підтримки Навчально-методичного Центру Університету, який відвідали 92 особи. Тематика семінару «Відкриті освітні ресурси та платформи: сучасні можливості в системі класичної освіти» була обрана у зв’язку із створенням системи Відкритого навчання Каразинського університету.


Повышаем квалификацию современного преподавателя

Институт последипломного образования и заочного (дистанционного) обучения приглашает Вас посетить первый инновационный семинар "Открытые образовательные ресурсы и платформы: современные возможности обучения в системе классического образования". Семинар будет проходить 20.11 в 15.20 в аудитории 382, площадь Свободы,6, Северный корпус Каразина. Зарегистрироваться для участия можно на нашей странице сайта «Банк методик». Для Вас 3 формы участия: слушатель, докладчик, инноватор для Банка методик. Все участники семинара получают сертификаты по соответствующей тематике, которые будут зачислены в качестве краткосрочного повышения квалификации.


Вручення сертифікатів на відповідність дистанційних курсів вимогам якості

5 листопада 2018 року в головному корпусі університету (ауд. 2-49) відбулося вручення сертифікатів на відповідність дистанційних курсів вимогам якості, що прирівнюють їх до навчально-методичної праці. Сертифікати вручаються на підставі рішення Координаційної ради університету (протокол № 13 від 22.10.2018 р.). Обов'язковою умовою сертифікації є висновок експертної комісії Центру електронного навчання Інституту післядипломного навчання та заочного (дистанційного) навчання, що відповідає Положенню про сертифікацію дистанційних курсів у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна. Сертифікати вручив проректор з науково-педагогічної роботи Пантелеймонов А. В.


Современные методы обучения в Каразина

Сегодня, на заседании Научно-методической комиссии Университета директор Института последипломного и заочного(дистанционного) обучения Левчук В.Г. представил новые требования к сертификации дистанционных курсов и коротко ознакомил с основными современными направлениями реализации дистанционного обучения в мире. Директор центра электронного обучения Тимченко А.Н. презентовала новую программу курсов повышения квалификации "Современные методы обучения" в рамках реализации Банка инновационных методов обучения Каразинского Университета.


Работа с факультетами

На каждом факультете существуют ответственные лица по дистанционному обучению в ХНУ имени В.Н. Каразина. Эта страница для каждого из Вас, кто хочет продвигать на факультетах инновационные технологии . Вам нужно связываться с нашими координаторами, если есть вопросы и сложности. Рады вашим обращениям.


Курси підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів ХНУ імені В. Н. Каразіна

У відповідності до Рішення Науково-методичної ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна протокол № 5 від 24 квітня 2018 р. на сайті Інституту післядипломної освіти та заочного дистанційного навчання розміщено узагальнену інформацію про нові методики викладання навчальних дисциплін (http://dist.karazin.ua/). Розроблено програму курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів ХНУ імені В. Н. Каразіна на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, яка включатиме в себе цикл методичних семінарів і майстер-класів за участю викладачів, які мають інноваційні методичні наробки в Банку інноваційних методів навчання.
Банк методик навчання


Установчі заняття для здобувачів освіти за програмою «Українська мова – професійне спрямування»

19 та 20 вересня 2018 року Центром післядипломної освіти Каразінського університету проведено установчі заняття для науково-педагогічних працівників і співробітників біологічного, медичного факультетів і Музею природи, які виявили бажання опанувати освітню програму «Українська мова – професійне спрямування» у межах курсів підвищення кваліфікації та модернізації власних професійних компетентностей.


Супервізія як форма взаємодії з державними установами у сфері післядипломної освіти та підвищення кваліфікації педагогів

Упродовж липня 2018 року директором Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, головою комісії з питань освіти та науки Громадської ради Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України М. В. Татариновим проведено супервізію діяльності державних установ «Диканівська виправна колонія» (№ 12), «Божківська виправна колонія» (№ 16), «Холодногірська виправна колонія» (№ 18), «Харківська виправна колонія» (№ 43), «Дергачівська виправна колонія» (№ 109) та «Кременчуцька виховна колонія», у частині залучення громадян України, що тимчасово перебувають в цих установах і обмежені волі, завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання–2018 із української мови та української літератури, математики, історії України, хімії, біології, географії.