Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Вручення сертифікатів за дистанційні курси викладачам, які визнані в якості науково-методичних праць. День другий

Сьогодні в урочистій обстановці були вручені сертифікати за дистанційні курси викладачам, які визнані в якості науково-методичних праць, відповідно до Рішення науково-методичної ради Університету (протокол №4 від 24.06.2020 р.):


Вручення сертифікатів за дистанційні курси викладачам, які визнані в якості науково-методичних праць

Сьогодні в урочистій обстановці були вручені сертифікати за дистанційні курси викладачам, які визнані в якості науково-методичних праць, відповідно до Рішення науково-методичної ради Університету (протокол №4 від 24.06.2020 р.):


Звернення ректора, академіка Віля Бакірова до студентів

Шановне студентство Каразінського університету! 1 вересня розпочинається новий 2020/2021 навчальний рік на ІІ, ІІІ, ІV курсах бакалаврських програм, II–VI курсів програм медичного спрямування) і на ІІ курсі магістерських програм. Заняття з першокурсниками розпочнуться після завершення прийому 28 вересня 2020 року. Для них ми плануємо провести протягом вересня вступні зустрічі у малих групах, на яких вони матимуть можливість познайомитися з представниками адміністрації, органів студентського самоврядування, викладачами, кураторами груп та, безперечно, один з одним.


Змішана форма навчання у Каразінському. Рекомендації

1. Реалізація змішаного навчання носить частково хаотичний характер: LMS MOODLe використовувало понад 33% викладачів (1195 ДК – понад 12 тис. студентів) (планують на наступний рік – 41%); 2. Фактично використовувались дві платформи: LMS MOODLe та Google Classroom. При цьому, перша дає можливість перевірити якість навчання і матеріалів; забезпечити систематичну технічну й методичну підтримку викладачів і студентів. Перша забезпечена методичною та нормативною базою, яку включає: «Положення про електронне (дистанційне) навчання» (Переробляється), «Положення про сертифікацію», Наказ «Про структуру ДК», «Положення про Центр ЕН». «Положення про організацію освітнього процесу в Університеті». « Полодення про планування та звітування»;


Про створення курсів дистанційного навчання. Умови введення та наш досвід для супроводження програми "змішане навчання" у Каразіна 2020-2021рр

Карантинні обмеження посилили виклики, які стоять перед Каразінським університетом в організайції навчального процесу. Потреба в нових підходах до навчання з обмеженням кількості аудиторних занять залишається актуальною для значної частини викладачів університету, університетських кафедр. Прагнення Каразінського університету до визнання світовою університетською спільнотою (представнитство у світових рейтингах), визначає необхідність кардинальної зміни організації навчального процесу за рахунок широкомасштабного впровадження онлайн – технологій, грунтовних змін у підходах до організації навчання в університеті, в кожній дисципліні, зокрема співвідношення очної та дистанційної складової курсів, ролі аудиторних занять та ефективності їхнього проведення. Світові тренди щодо неперервної освіти актуалізують використання гнучких моделей освітнього процесу, в якому активно застосовуються різні освітні засоби, методи й технології, зокрема і дистанційні. До цих моделей у першу чергу відноситься ЗМІШАНЕ навчання, яке впроваджується у Каразінському університеті.


Змішана форма навчання

З метою належної організації освітнього процесу у 2020/2021 навчального року з урахуванням карантинних обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» НАКАЗУЮ...


Технології дистанційного навчання для вчителів у Каразінському університеті

Сучасні освітні виклики, що виникли у зв’язку з запровадженням низки карантинних заходів у закладах загальної середньої освіти України та Харківщини, призвели до змін в існуючих інституційних формах освіти. Такі зміни торкнулися й післядипломної освіти.


Відкриті курси Каразинського університету

Шановні викладачі, пропонуємо Вам приєднатися до програми «Відкриті курси Каразинського університету» В межах розвитку проекту 2.8. «Електронне (дистанційне) навчання» та програми «LongLifeLearning» на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання працює програма «Відкриті курси Каразинського університету».


Вручення сертифікатів «Про визнання інформаційного ресурсу системи електронного (дистанційного) навчання в якості навчально-методичної праці» за дистанційні курси" особисто ректором

30.06.2020 о 12:00 в аудиторії 2-49 в урочистій обстановці відбулося вручення сертифікатів «Про визнання інформаційного ресурсу системи електронного (дистанційного) навчання в якості навчально-методичної праці» за дистанційні курси особисто ректором Вілем Бакіровим в присутності першого проректора з науково-педагогічної роботи Анатолія Бабічева та директора Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Віктора Левчука:


Про визнання інформаційного ресурсу системи електронного (дистанційного) навчання в якості навчально-методичної праці

30.06.2020 о 12:00 в аудиторії 2-49 відбудеться вручення сертифікатів «Про визнання інформаційного ресурсу системи електронного (дистанційного) навчання в якості навчально-методичної праці» за дистанційні курси: