Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Створення кафедральних програм розвитку дистанційного навчання

За Рішенням ректорату від 18 травня 2020 р. щодо створення кафедральних програм розвитку дистанційного навчання (до 20 червня 2020 р.) та узагальнення Програм розвитку дистанційного навчання в Університеті в рамках Стратегії розвитку Університету на 2019-2020 рік (інформація оприлюднена на сайті https://dist.karazin.ua/strategy-2019-2025) звертаємось з проханням до:


Про стан дистанційного навчання в умовах карантину

18 травня відбулось засідання ректорату он-лайн. Було розглянуто питання «Про стан дистанційного навчання в умовах карантину». З інформацією виступив директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Віктор Левчук. В інформації доведено, що студенти навчаються на 584 дистанційних курсах (Далі – ДК) у системі MOODLe Університету на денній формі навчання. Ще 22 міжфакультетські курси вивчається дистанційно. Разом: 606 ДК.


Короткострокові курси для викладачів з дистанційного навчання

КПК «Організація підсумкового контролю знань з використанням дистанційного навчання на платформі LMS Moodle» (30 годин) розпочнуться 18 травня 2020 р. Усі викладачі, що зареєструвалися на навчання, отримали на електронну пошту необхідний пакет документів, які вони можуть використати у разі бажання зарахувати в якості підвищення кваліфікації за накопичувальною системою. У разі наявності бажання використати навчання за цим курсом надалі, можемо запропонувати надати Вам довідку про навчання, а необхідний пакет документів Ви зможете надати пізніше.


SOS для викладачів з прийому дистанційних робіт, заліків, іспитів.

Шановні колеги! Центр електронного навчання Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання пропонує педагогічним, науково-педагогічним та іншим працівникам закладів освіти взяти участь у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації: «Організація підсумкового контролю знань з використанням дистанційного навчання на платформі LMS Moodle»


ПРОВЕДЕННЯ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ НА БАЗІ LMS MOODLE

Центр електронного навчання Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання пропонує проведення екзаменаційної сесії на базі LMS Moodle. Нагадуємо переваги використання LMS Moodle:


Итоги конференции 2020

Центр електронного навчання висловлює подяку всім учасникам за активну участь в трансляціях! Цього року конференція об'єднала понад 300 учасників!

Всі, хто зареєструвався отримали відповіді на особисті електронні скриньки (якщо не знайшли подивитися у спамі) та з наступного тижня, як будуть готові сертифікати,  Ви отримаєте їх на свої електронні скриньки!

Якщо у Вас виникають питання пишіть до оргкомітету на електронну скриньку dist.conf.org@gmail.com, а також дивіться в запису всі доповіді в плейлисті https://www.youtube.com/watch?v=Rd-5MfIn_Ko&list=PLo9UMekjzF1521oDrwS5eDwYcc9tp9W55


Конференция 2020. Программа

Шановні колеги, для участі в роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Дистанційне навчання: старт із сьогодення в майбутнє» Вам необхідно: приєднатися до перегляду за посиланням, починаючи із дати доступу відеодоповіді, писати коментарі під відеодоповіддю, ставити питання доповідачеві під відео, підписатися на канал! Чекаємо на вас:
Дистанційна конференція в межах загальнонаціонального карантину

Шановні колеги,

В межах загальнонаціонального карантину у Вас є можливість прийняти участь в роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Дистанційне навчання: старт із сьогодення в майбутнє» та отримати сертифікат учасника!

Всі трансляції доповідей будуть на нашому каналі youtube.com/c/ELearningOpenKarazin 9 та 10квітня 2020 р

Вам необхідно зареєструватись https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8PCveox5eNBKwVcEc3Or9snjfNapURmjzR9nVreiBLOMz7g/viewform, щоб отримати інформацію про трансляції: 9 квітня 2020 р. «Дистаційна освіта у вищій школі» та 10 квітня 2020 р. «Дистаційна освіта в середній школі в контексті післядипломної освіти»

Сертифікати будуть надіслані учасникам за активну участь в роботі конференції після 10 квітня 2020 р. на електронні скриньки, вказані при реєстрації