Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Як навчатися дистанційно в Каразіна?

Дистанційне навчання під час загальнонаціонального карантину здійснюється будь-якими засобами (Google-classe, Skype, Zoom, чати у Viber та Тelegram, електронною поштою) та у різних формах (текстові повідомлення, відеолекції в запису, он-лайн лекції, пошук аналогових дистанційних курсів на відкритих освітніх платформах тощо). Всі викладачі, які обирають якісні освітні продукти, якими є дистанційні на курси на базі LMS Moodle, чудово розуміють переваги системи:


Карантин. Віртуальні контакти з відповідальними по факультетах (Дистанційне навчання)

Шановні колеги, у зв’язку з карантином будь ласка зверніть увагу, що працівники Центру електронного навчання готові надати Вам допомогу у віддаленому доступі. Відповідальні фахівців Центру електронного навчання готові надати Вам консультаційну допомогу телефоном та за допомогою електронної пошти. Будь ласка зв’яжіться з ними в разі допомоги...


Дистанционное обучение в момент карантина в Каразина

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити щодо запобігання коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Зокрема відповідно до рішення Кабінету Міністрів України оголошено загальнонаціональний карантин на три тижні: з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна переводить освітній процес в формат дистанційного навчання.


Спикеры конференции готовятся

Тимченко Анна Николаевна Директор Центра електронного обучения Института последипломного обучения и заочного (дистанционного) образования, доцент, к.б.н. «Как приготовить знание и под каким соусом его» продать?» Каждый из нас, кто постоянно трансформируется в мире преподавания, вынужден осваивать все новые и новые технологии приготовления лекций, фаршировать свои предметы новыми соусами и подавать знания в новых формах. Это ежедневная кухня преподавателей. Но иногда хочется приготовить что-то для себя и угостить им Вас!


Банк сертифікованих дистанційних курсів поповнено

Сьогодні на ректораті в урочистій обстановці вручені сертифікати за дистанційні курси, які були визнані науково-методичними працями відповідно до Рішення науково-методичної ради ХНУ імені В.Н.Каразіна (протокол № 2 від 18.12.2019). Банк сертифікованих дистанційних курсів поповнили:


Конференція 2020 "Дистанційне навчання: старт із сьогодення в майбутнє"

Увага! На нашому сайті вже з'явилася інформація про початок роботи VI Міжнародній науково-практичній конференції "Дистанційне навчання: старт із сьогодення в майбутнє", яка відбудеться 9-10 квітня 2020 р. на нашому каналі youtube.com/c/ELearningOpenKarazin. Якщо Ви бажаєте стати нашим спікером та надіслати відеодоповідь - чекаємо інформацію на адресу annatymchenko@karazin.ua А для тих, хто вже підписався на наш канал в телеграмі вже є можливість зареєструватися за посиланням.


Стартує нова програма «Інновації в системі електронного (дистанційного) навчання»

Сьогодні Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання розпочинає нову програму курсів підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників «Інновації в системі електронного (дистанційного) навчання» (120 годин).


Технології дистанційного навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти

Розпочали роботу курси підвищення кваліфікації викладачів і співробітників ВНЗ за програмою «Технології дистанційного навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти» 37 потік.


К 215 летию Каразина

29 января 1804 года был подписан Высочайший Указ об открытии в Харькове Императорского Университета, старейшего университета в тогдашней Малороссии и второго в нынешних границах Украины после польского Львовского. Главная заслуга в основании Харьковского Университета принадлежит В. Н. Каразину. "В те времена Харьков был весьма незначительным городом" (с), и лишь исключительная энергия Каразина позволила реализовать эту идею. Он склонил местное дворянство на пожертвования для открытия 400 000 рублей. Другие пожертвования (купечества и граждан, екатеринославского дворянства и т. п.) получены были также благодаря влиянию Каразина. Согласно университетскому уставу 1804 года, учреждалось 4 отделения: словесных наук, нравственных и политических наук, физических и математических наук, врачебных и медицинских наук и 25 кафедр.


Предлагаем продвинутый курс ТДО 2

Центр Электронного Обучения приветствует всех, кто уже знаком и умеет работать в LMS Moodle. Предлагаем вам путь личностного развития и совершенствования в рамках программы «Инновации в системе электронного (дистанционного) обучения» (всего 120 часов). Это ваши уверенные шаги в мире цифровых дистанционных технологий передачи знаний. Подробности и регистрация у нас на сайте.