Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Проведено засідання авторської школи для вчителів регіонального курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини»

21 грудня 2017 року Центром післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проведено чергове засідання авторської школи для цільової групи вчителів закладів повної загальної середньої освіти м. Харкова та Харківської області, які в 2017/2018 навчальному році забезпечують у 5-х–11-х класах освітній процес на уроках або факультативних / спеціальних заняттях із предмета «Православна культура Слобожанщини».


Відбулася зустріч ректора університету, академіка В. С. Бакірова з директорами закладів повної загальної середньої та позашкільної освіти

20 грудня 2017 року відбулася робоча зустріч ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, доктора соціологічних наук, професора, академіка Національної академії наук України, члена-кореспондента Національної Академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України Віля Савбановича Бакірова з 47-ма директорами закладів повної загальної середньої освіти та позашкільної освіти Харківського району.


Оновлені підходи до організації та проведення стажування за новим Законом України «Про освіту»

В Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна оновлено підходи щодо організації та проведення стажування наукових і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Харківського освітнього регіону у світлі нового Закону України «Про освіту».


Розпочато освітній процес на другому потоці для вчителів і викладачів історії закладів освіти Харківщини

11 грудня 2017 року в Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочато освітній процес на другому потоці для вчителів і викладачів історії, історії України та всесвітньої історії закладів повної загальної середньої освіти, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.


Підбито підсумки співпраці Центру післядипломної освіти з харківськими пенітенціаріями у 2017 році

07 грудня 2017 року на базі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України відбулося підсумкове у 2017 році засідання Громадської ради. У роботі Громадської ради взяв участь директор Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, постійний член Ради...


Андрагоги Слобожанщини зміцнюють робочі та творчі зв’язки

06 грудня 2017 року відбувся робочий візит директора Центру післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Михайла Татаринова до Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Розпочався освітній процес на другому потоці для педагогів гуманітарних предметів

4 грудня 2017 року в Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочався освітній процес на другому потоці для вчителів і викладачів англійської мови, зарубіжної літератури, літератури (інтегрованого курсу), російської мови відповідних закладів освіти м. Харкова та Харківської області.


Формування культури здорового способу життя – одна із засад державної політики у сфері освіти та принципів освітньої діяльності нового Закону України «Про освіту»

Працівники Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взяли участь у роботі науково-методичного семінару за темою «Здоров’язбережувальний освітній простір як основа розвитку соціально-активної особистості», що відбувся у м. Полтава.


Урочисте вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою ТДО слухачам 28 потоку

23.11.2017 р. відбулось урочисте вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації слухачам курсів за програмою «Технології дистанційної освіти у вищому навчальному закладі» 28 потоку.


Підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів хімії в Каразінському університеті: практична складова на науково-методичні пріоритети

Завершився освітній процес на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів хімії закладів повної загальної середньої освіти, фахової передвищої освіти. Під час навчання, які забезпечували провідні науково-педагогічні працівники-практики хімічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, його слухачі опанували сучасні теми щодо окисно-відновних реакцій, методики навчання хімії у закладах освіти, організації дослідницької діяльності учнів, можливостей використання методів проектів та кейс-технологій, роботи з учнями в умовах їх підготовки для участі в інтелектуальних змаганнях. За участі працівників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти педагогам актуалізовано проблему підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з хімії в 2018 році.