Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Поздравляем Наталью Бережную со счастливой датой

От всей души поздравляем Наталью Игоревну Бережную с огромным стажем работы с системой Moodle. Семь лет освоения и дальнейшей адаптации к нуждам института и главное к пожеланиям преподавателей и студентов. Скурпулезность совмещенная с творческим подходом сделали среду Moodle понятной, доступной и комфортной. Мы благодарим Наталью Игоревну за семилетнюю работу над проектом, за бессонные ночи и, временами, полувыходные. Солнечная, позитивная и разумная наша коллега, мы счастливы, что ты с нами. Будем развиваться дальше благодаря тебе в команде единомышленников.


Семінар "Використання технологій доповненої реальності"

27 березня в 15.20 чекаємо Вас на семінарі "Використання технологій доповненої реальності" (ауд. 382 Північний корпус), до участі в якому запрошена доцент Пахомова Ірина, яка має досвід використання сервісів на фізичному факультеті. На семінарі ви дізнаєтесь про мобільні додатки та онлайн сервіси, які дозволяють створювати матеріали за технологією доповненої реальності: накладати на реальні об’єкти зображення, відео, текст, посилання на інші ресурси. Дізнаєтесь про досвід використання доповненої реальності в освітньому процесі.


ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ ПРО ВИЗНАННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ ЯК НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ ПРАЦЬ

4 березня 2019 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів викладачам, дистанційні курси яких визнані інформаційними веб-ресурсами (дистанційними курсами) як навчально-методичні праці (посібники) відповідно до Рішення Науково-методичної ради від 26 лютого 2019 р. та оновленого Положення про визнання інформаційних веб-ресурсів системи електронного (дистанційного) навчання в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна як навчально-методичних праць (посібників) та здійснення їхньої сертифікації (експертизи).


Реалізація програм запису презентаційних та відкритих відеолекцій в Каразина

У зв’язку з реалізацією стратегії розвитку електронного (дистанційного) навчання в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на 2019-2025 р.р. 1 березня відбувся семінар з викладачами та науковцями, які приймають участь в програмі запису презентаційних та відкритих відеолекцій. До участі були запрошені представники всіх факультетів університету.


Досвід використання Google-сервісів у системі класичної освіти

27 лютого 2019 р. відбувся 4-й семінар «Досвід використання Google-сервісів у системі класичної освіти» в межах реалізації програми «Банк інноваційних методів навчання» . Семінар проводили Родченко Володимир Борисович – професор кафедри управління та адміністрування, доктор економічних наук, який поділиться досвідом використання даного сервісу у власній методичній розробці з курсу прогнозування та соціально-економічне планування «Моніторинг проектів Державного фонду регіонального розвитку» та Садрицька Світлана Валеріївна, доцент кафедри соціології управління та соціальної роботи соціологічного факультету, канд. соц. н., яка презентує власний досвід використання додатку Google Classroom для роботи зі студентами: переваги та недоліки.


Торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курса ТДО 32 потока

13.02.2019 г. состоялось торжественное вручение сертификатов про повышение квалификации слушателям курсов «Технологии дистанционного обучения в учреждениях высшего и специального пред высшего образования» 32 потока.


Пропонуємо постійний запис презентаційних відеолекцій Каразинського університету

14 лютого на базі Центру електронного навчання відбулася зустріч з представниками факультету психології, фізичного факультету, фізико-технічного факультету, фізико-енергетичного факультету, факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем з приводу запису презентаційних відеолекцій Каразинського університету. Для тих, хто не зміг відвідати захід є можливість завантажити матеріали презентації.


«Банк інноваційних методів навчання» - 4-й семінар «Досвід використання Google-сервісів у системі класичної освіти».

27 лютого 2019 року ауд. 382 з 15:15 до 17:00 в межах реалізації програми «Банк інноваційних методів навчання» відбудеться 4-й семінар «Досвід використання Google-сервісів у системі класичної освіти».


Немного истории – Каразина 214 лет!

В царской Росси первое место в системе высшего образования принадлежит университету в Петербурге, возникшему по мысли Петра Великого, желавшего иметь собственных техников, специалистов и учителей. В 1724 при академии наук был учрежден первый университет, встретивший на первых же порах большое препятствие к дальнейшему развитию – недостаток и неподготовленность своих слушателей. Новый академический устав 1747 года продекларировал решительную меру, учредив при университете 30 казенных стипендий. Преподавание велось иностранными профессорами, поэтому отобрали воспитанников духовно учебных заведений, которые владели латынью. Привлечённым дворянам-студентам в новый университет были предоставлены права по службе и при окончании офицерский чин.


Третій семінар в межах реалізації програми курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання»: технології критичного читання текстів

16 січня 2019 р. відбувся семінар з технологій критичного читання. Він проходив на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання за підтримки Методичного відділу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Семінар відвідали 62 викладача Університету, а також колеги з Харківського національного університету радіоелектроніки. Семінар проводила Сорока Юлія Георгіївна – доктор соціологічних наук, доцент, професор кафедри соціології, яка представила свою розробку, подану до Банку інноваційних методів навчання та присвячену тренінгу критичного читання.