Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новости

Новости - это давно известные вещи, только случающиеся каждый раз с новыми людьми.
Наполеон I (Бонапарт)

Випуск першої групи вчителів і викладачів фізики та астрономії закладів освіти м. Харкова та Харківської області

09 листопада 2017 року в Центрі післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершено в першому семестрі 2017/2018 навчального року освітню діяльність на курсах підвищення кваліфікації для першої групи вчителів і викладачів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів, професійної та професійно- технічної освіти, фахової передвищої освіти, що надають профільну середню освіту та отримання відповідного документа про повну загальну середню освіту.


Робоча зустріч у Центрі післядипломної освіти з представниками Міністерства юстиції України та Управління пробації

У Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася робоча зустріч директора М. В. Татаринова з представниками Міністерства юстиції України та Управління пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України. Обговорено актуальні питання співпраці з пенітенціаріями щодо подальшого проходження курсів підвищення кваліфікації...


Про перший навчальний місяць на курсах підвищення кваліфікації у 2017/2018 навчальному році

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершився перший навчальний місяць 2017/2018 навчального року. Упродовж жовтня 2017 року Центром післядипломної освіти забезпечено навчання 191 управлінського та педагогічного працівника закладів освіти різних типів, форм власності, підпорядкування та акредитації за 12-ма навчальними напрямами.


Випуск першої групи вчителів математики на курсах підвищення кваліфікації

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся перший в 2017/2018 навчальному році випуск вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності м. Харкова та Харківської області.


Проректор А. В. Пантелеймонов вручив документи вчителям і викладачам про підвищення кваліфікації

02 листопада 2017 року проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат хімічних наук, доцент А. В. Пантелеймонов урочисто вручив свідоцтва та додатки до них 24 вчителям і викладачам української мови та української літератури закладів освіти різних типів...


Завершився перший етап навчання вчителів і викладачів хімії закладів освіти м. Харкова та Харківської області

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершився перший етап навчання на курсах підвищення кваліфікації для 15-ти вчителів і викладачів закладів освіти різних типів, форм власності, підпорядкування та рівнів акредитації.


Співпраця з закладами освіти об’єднаних територіальних громад щодо навчання учнів предмета «Православна культура Слобожанщини»

Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання та Центр післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна продовжує розширювати співпрацю з органами управління освіти та загальноосвітніми навчальними закладами різних типів об'єднаних територіальних громад Харківщини.


СЕРТИФІКАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ

Сьогодні, 30.10 на Ректораті відбулося святкове вручення сертифікатів викладачам, дистанційніих курсів, які визнані в якості навчально-методичних посібників. Висловлюємо подяку за внесок в розвиток дистанційної освіти в Університеті.


Робоча зустріч ректора Каразіна, академіка В. С. Бакірова з педагогами – слухачами курсів підвищення кваліфікації

25 жовтня 2017 року відбулася зустріч ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна доктора соціологічних наук, професора, академіка НАН України, члена-кореспондента Національної Академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України В. С. Бакірова зі слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителями та викладачами загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих І–ІІ рівнів акредитації навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.


Зустріч ректора ХНУ імені В. Н. Каразіна, академіка В. С. Бакірова з слухачами курсів підвищення кваліфікації – вчителями та викладачами загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих І–ІІ рівнів акредитації навчальних закладів

Учасники зустрічі: вчителі та викладачі хімії, початкової школи, практичні психологи та соціальні педагоги, директори та заступники директорів із навчально-виховної роботи закладів освіти м. Харкова та Харківської області, які проходять курси підвищення кваліфікації в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, декани хімічного факультету, факультету психології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.