Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Новини

Урочисте вручення сертифікатів слухачам 33-го потоку про закінчення курсів підвищення кваліфікації за програмою "ТДО"

07 травня 2019 року відбулося урочисте вручення слухачам 33-го потоку сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою курсу «Технології дистанційного навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти».


Про організацію і проведення ректорського контролю знань студентів

Відповідно до Стратегієї розвитку Каразінського університету на 2019-2025 роки та розпорядження «Про організацію і проведення ректорського контролю знань студентів у другому семестрі 2018/2019 навчального року» запрошуємо відповідальних за проведення відтермінованого та поточного ректорського контролю знань, моніторингу знань викладачів, що використовують тести в дистанційних курсах до участі у методичному семінарі про особливості створення та використання тестових завдань для різних видів контролю знань. Семінар відбудеться 15 травня 2019 року о 15:20 в аудиторії 503 Північного корпусу.


ФОРМУВАННЯ ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ КЛАСИЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

15 травня 2019 р. відбудеться останній семінар «Формування цифрової компетентності студентів класичних університетів» в межах реалізації програми «Банку інноваційних методів навчання Університету». В якості спікера на семінар запрошений кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки Наливайко Олексій Олексійович.


Підсумковий етап реалізації програми «Банк інноваційних методів навчання»

У відповідності до Рішення Науково-методичної ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна протокол № 5 від 24 квітня 2018 р. на сайті Інституту післядипломної освіти та заочного дистанційного навчання розміщено узагальнену інформацію про нові методики викладання навчальних дисциплін. Рішенням Науково-методичної ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна протокол № 1 від 31 жовтня 2018 р. була затверджена програма курсів підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання» для викладачів ХНУ імені В. Н. Каразіна на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, яка включала в себе цикл методичних семінарів і майстер-класів за участю викладачів, які мають інноваційні методичні наробки в Банку інноваційних методів навчання.


Досвід використання сучасних технологій в освітньому процесі

24 квітня 2019 р. на засіданні Науково-методичної ради Харківського національного університету заслухали питання про Досвід використання сучасних технологій в освітньому процесі (доповідач директор Центру електронного навчання Тимченко Г.М.), яка доповіла про особливості впровадження програми методичних семінарів з методики роботи із інноваційними методами навчання для викладачів Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання проходить успішно.


V Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє». Підсумки.

18-19 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проходила V Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє», яка об’єднала 170 педагогів, науковців та практиків, які використовують дистанційні технології в освітньому процесі.


Використання інноваційних форм навчання в ХНУ імені В.Н. Каразина

На засіданні Вченої ради університету 25 лютого 2019 року було розглянуто питання «Про затвердження проектів з реалізації Стратегії розвитку Каразінського університету на 2019-2025 роки». Одним з 40 проектів, що увійшли до Стратегії став проект «Електронне навчання» (створення ефективного динамічного балансу аудиторної та дистанційної форм навчання). Включення до Стратегії Проекту щодо розвитку електронного (дистанційного) навчання в університеті напряму пов’язано з визначенням основного тренду навчального процесу у Каразінському університеті як «якісна освіта інноваційними формами».


Чекаємо вашу реєстрацію на конференцію "Дистанційне навчання - старт із сьогодення в майбутнє"

Шановні колеги, просимо підтвердити участь в роботі конференції та зареєструватися за посиланням, розміщеним на нашому сайті до 5 квітня 2019 р. Нагадую, що 18 квітня з 11.00 до 13.00 ми запрошуємо на пленарне засідання, де можно ознайомитися з такими питаннями, як: «Варіативності класичної освіти в дискурсі e-learning» (Левчук В.Г.), «Системою E-learning для банкирів: від профорієнтації до випускних робіт» (Сословський В.Г.) та «Принципові відміни цифрової педагогіки в цифровому столітті» (Каук В.І.).


Семінар «Використання технологій доповненої реальності»

Сьогодні відбувся черговий семінар в межах реалізації програми «Банк інноваційних методів навчання», присвячений питанню «Використання технологій доповненої реальності». Доповідачами семінару були доценти фізичного факультету Пахомова Ірина Миколаївна та Мацокін Дмитро Вадимович. Центр електронного навчання висловлює величезну вдячність доповідачам за новий підхід до роботи! Ми пройшли анкетування на classtime.com щодо особливостей використання технологій доповненої реальності, відвідали віртуальний музей винаходів Леонардо да Вінчі і дізналися багато нових мобільних додатків по можливості використання доповненої реальності. Більш детально ознайомитися з матеріалами та отримати інформацію про мобільні додатки можна у презентації.


V Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием «Дистанционное обучение - старт из настоящего в будущее»

Продолжается регистрация на нашу ежегодную конференцию, которая состоится 18-19 апреля 2019 в ХНУ имени В. Н. Каразина. Конференция внесена в Перечень проведения международных, всеукраинских научных конференций по проблемам высшего образования и науки МОН на 2019 год.