Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Центром післядипломної освіти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проведено науково-практичний семінар

24 травня 2018 року Центром післядипломної освіти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проведено науково-практичний семінар за темою «Шляхи модернізації роботи та здійснення контролю за станом стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників відповідно до вимог нового Закону України «Про освіту»».

У заході взяли участь відповідальні за підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників від 15-ти факультетів і 50-ти кафедр, Інституту міжнародної освіти, навчально-наукового Інституту «Каразінська школа бізнесу».

Семінар відкрив директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, кандидат філософських наук, доцент В. Г. Левчук. Він актуалізував питання щодо виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна 29 травня 2017 року, протокол № 8 «Про удосконалення кадрової політики і управління персоналом в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна», від 26 лютого 2018, Програми розвитку університету на 2010–2020 роки щодо підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, у тому числі й стажування. Також увагу присутніх звернуто на виконання рішення Вченої ради Каразінського університету від 26 лютого 2018 року щодо порядку ідентифікації результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Директор Центру післядипломної освіти М. В. Татаринов проаналізував виконання плану підвищення кваліфікації відповідними факультетами та кафедрами університету. Також учасникам семінару було представлено нормативно-правові засади підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, «Вимоги щодо отримання практичного результату за підсумками підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних і педагогічних працівників закладів і установ освіти в Центрі післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна» та варіанти практикоорієнтованого підвищення кваліфікації (стажування).

Провідний інженер Центру післядипломної освіти Л. А. Меркулова акцентувала увагу присутніх на оформленні ділової документації щодо підвищення кваліфікації (стажування).

Учасникам цього заходу було надано відповіді на актуальні для них запитання та забезпечено відповідними презентаційними матеріалами для подальшої роботи.

Вимоги до прведення стажування науково-педагогічних працівників