Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Короткострокові курси для викладачів з дистанційного навчання

КПК «Організація підсумкового контролю знань з використанням дистанційного навчання на платформі LMS Moodle» (30 годин) розпочнуться 18 травня 2020 р.

Усі викладачі, що зареєструвалися на навчання, отримали на електронну пошту необхідний пакет документів, які вони можуть використати у разі бажання зарахувати в якості підвищення кваліфікації за накопичувальною системою. У разі наявності бажання використати навчання за цим курсом надалі, можемо запропонувати надати Вам довідку про навчання, а необхідний пакет документів Ви зможете надати пізніше.

Усі інші, хто має намір навчитися організовувати підсумковий контроль, можуть просто приєднатися за посиланнями до дистанційного курсу, в якому буде проходити навчання (посилання з’явиться в елекронній скриньці або курс з’явиться у вашому особистому кабінеті в системі).

Очне навчання планується з 15:00 по 2 години кожного дня (Платформа Zoom). Сподіваємося, що протягом цього тижня навчання Ви з легкістю створите підсумковий контроль з використанням дистанційного навчання на платформі LMS Moodle.

Викладач курсу: Бережна Наталя Ігорівна.