Seriously? IE? Go here and download normal browser.

курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників загальної середньої освіти в Каразіна

16 вересня 2016 року на запрошення Харківської обласної організації професійної спілки працівників освіти і науки України за організаційної підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат філософських науки, доцент В. Г. Левчук та начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту М. В. Татаринов взяли участь у нараді для представників управлінь освіти адміністрацій районів м. Харкова, заступників директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності м. Харкова з актуальних питань курсів підвищення кваліфікації в 2016/2017 навчальному році.

Директор Інституту В. Г. Левчук представив учасникам наради виступ за темою «Сучасні підходи в організації та проведенні курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна» та відповів на їх актуальні запитання щодо можливостей та варіативності проходження курсів підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів із навчально-виховної роботи, вчителів-предметників у Каразінському університеті.

Індивідуальні консультації для заступників директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв м. Харкова з актуальних питань курсової перепідготовки педагогів у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна проведено у межах заходу начальником методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту М. В. Татариновим.

Остаточна презентація 16.09.2016 Левчук В. Г. Татаринов М. В.