Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Навчання вчителів курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини» для учнів 5-х і 6-х класів

26 жовтня 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, на замовлення місцевих органів управління освіти окремих районів області, розпочато навчання вчителів за напрямом «Православна культура Слобожанщини» (курс за вибором для учнів 5- і 6-х класів). Навчання складається з лекційних і практичних занять. Вчителі–слухачі курсів прослухали лекції з актуальних тем чинної навчальної програми для 5- і 6-х класів «Православна культура Слобожанщини». Практичні заняття проведено кандидатом історичних наук, доцентом кафедри українознавства філософського факультету Каразінського університету Н. В. Аксьоновою на базі Центру українських студій імені Д. І. Багалія.

Слухачі отримали необхідні науково-методичні матеріали для якісного проведення навчальних занять із курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини» та презентації до уроків у 5-х і 6-х класах.

Навчальний процес триватиме до 12 листопада 2016 року.

За результатами навчання педагоги отримають документи про підвищення кваліфікації нормативно встановленого зразку відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації».