Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Проведено практичне заняття для творчої групи вчителів предмета «Православна культура Слобожанщини»

17 листопада 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Каразінського університету проведено практичне заняття для творчої групи вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів Харківської області, які з 01.10.2010 є розробниками та авторами курсу за вибором для учнів 5-х–11-х класах «Православна культура Слобожанщини» (варіативний компонент) за темою «Нова філософія навчання учнів класів основної та старшої шкіл курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини».

На базі Центру українських студій імені Д. І. Багалія педагоги взяли участь у практичному занятті щодо новітніх наукових досліджень і методичних розробок з історії та сьогодення православного життя регіону, отримали інформаційно-презентаційні матеріали для проведення уроків або факультативних занять із предмета.

У межах заходу відбулося відзначення вчителів грамотами Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання та подарунками від Харківської єпархії за багаторічний досвід роботи щодо впровадження однойменного обласного проекту.