Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Розпочато навчання вчителів математики загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів на курсах підвищення кваліфікації

24 жовтня 2016 року Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна розпочато навчання вчителів математики на курсах підвищення кваліфікації. У навчанні беруть участь педагоги, які забезпечують навчальний процес для учнів 5-х – 11-х класів на уроках математики, алгебри, геометрії, алгебри та початків аналізу. Слухачі будуть охоплені очною та дистанційними формами навчання до 01.12.2016. У перший день занять відбулася творча зустріч учителів із деканом факультету математики і інформатики Каразінського університету, доктором технічних наук, професором Г. М. Жолткевичем, який ознайомив присутніх із творчими доробками науково-педагогічних працівників факультету щодо науково-методичного супроводу роботи вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів для ефективного навчання школярів згідно з сучасними підходами у математичній науці.

Навчальний процес на курсах підвищення математики супроводжується як лекційними, так і практичними заняттями згідно з навчальною програмою.