Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Сертифікація дистанційних курсів у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна

9 липня 2018 року ректор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна,  академік національної академії наук України Віль Савбанович Бакіров , відповідно до положення «Про сертифікацію дистанційних курсів у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна» вручив сертифікати щодо визнання дистанційних курсів системи електронного (дистанційного) навчання як навчально-методичні праці наступним науково-педагогічним працівникам університету:

  1. доценту Вірченку П. А. (дистанційний курс «Географічне країнознавство»);
  2. доценту Коноваловій О. О. (дистанційний курс «Діагностика і моніторинг рівня здоров’я»);
  3. доценту Пархоменко О. С. (дистанційний курс «Фінансовий менеджмент»);
  4. доценту Пахомовій І. М. (дистанційний курс «Основи дислокаційної теорії міцності та пластичності»);
  5. професору Посохову С. І. (дистанційні курси «Основи історіографії» та «Українська історіографія»);
  6. викладачу Шолом А. С. (дистанційний курс «Міжнародні економічні відносини-ІІ»).

У врученні сертифікатів приймав участь директор інституту післядипломної освіти та заочного дистанційного навчання університету В.Левчук.

Ректор університету Віль Савбанович Бакіров висловив подяку викладачам, які створили якісні дистанційні курси. Він відзначив, що кожен факультет, кожна кафедра повинні мати необхідний набір якісних дистанційних курсів для забезпечення навчального процесу.

Інформаційно: На 9 липня 2018 року в університеті сертифіковано 122 дистанційних курси. У 2017/2018 році було сертифіковано 46 дистанційних курсів.

Відповідно до положення про сертифікацію, та рішення Координаційної ради з питань розвитку дистанційного навчання в університеті, підписано наказ про відзначення (преміювання) авторів сертифікованих дистанційних курсів. Директор Інституту післядипломної освіти та заочного дистанційного навчання В. Левчук.