Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Технології дистанційного навчання для вчителів у Каразінському університеті

Сучасні освітні виклики, що виникли у зв’язку з запровадженням низки карантинних заходів у закладах загальної середньої освіти України та Харківщини, призвели до змін в існуючих інституційних формах освіти. Такі зміни торкнулися й післядипломної освіти.

Уперше в Каразінському університеті впродовж літа 2020 року Центром післядипломної освіти за участі факультету геології, географії, рекреації і туризму, факультету математики і інформатики, фізичного факультету та філологічного факультету, проведено підвищення кваліфікації вчителів–предметників за відповідним освітніми напрямами / програмами з закладів системи загальної середньої освіти, у тому числі й інтернатного типу обласного підпорядкування, закладу професійно–технічної освіти, що надає повну загальну середню освіту, м. Харкова, окремих сільських районів Харківської області, Одеської області та м. Ізмаїла.

Необхідність подальшого впровадження змішаного навчання та розширення дистанційної складової в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти в новому 2020/2021 навчальному році покликало фахівців Каразінського університету та його структурних підрозділів підготувати для потенційних здобувачів післядипломної освіти спеціальні курси відповідного профільного спрямування.

Упродовж серпня 2020 року в Центрі післядипломної освіти за підтримки факультету комп’ютерних наук та Центру електронного навчання, на замовлення провідних закладів загальної середньої освіти, спеціальної школи обласного підпорядкування м. Харкова, для 182–х вчителів–предметників, вихователів, директорів і заступників директорів із навчально–виховної роботи проведено навчання на спеціальному курсі з технологій дистанційної освіти та використання мультимедійного обладнання в освітньому процесі. Заняття відбувалися окремими локаціями, з чітко визначеною кількістю осіб на базі високотехнологічних навчальних аудиторіях факультету комп’ютерних наук. Слухачі спеціального курсу опанували засади змішаного навчання, ознайомилися зі структурою платформи MOODLЕ, взяли участь у тренінгових і практичних заняттях зі створення необхідних в освітньому процесі зі здобувачами загальної середньої освіти навчальних курсів у системі MOODLЕ.

За результатами навчання всі слухачі отримали свідоцтва про підвищення фахової та професійної компетентностей у межах підвищення кваліфікації.