Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Випуск третьої групи слухачів освітньої програми «Українська мова – професійне спрямування»

20 червня 2018 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна Центром післядипломної освіти проведено урочистий випуск третьої групи здобувачів інформальної освіти за напрямом «Українська мова – професійне спрямування».

Учасниками урочистостей були виконувач обов’язки ректора Каразінського університету, кандидат хімічних наук, доцент Антон Пантелеймонов, директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Віктор Левчук, директор Центру післядипломної освіти Михайло Татаринов, провідний викладач цього освітнього курсу, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови філологічного факультету Ю. О. Гарюнова та 18-ть випускників, які успішно опанували освітню програму «Українська мова – професійне спрямування».

Учасники заходу взяли участь у «панельній дискусії» щодо механізму використання набутих і модернізованих мовленнєвих компетентностей як в освітньому процесі, так й у практичній науково-методичній діяльності.

Наприкінці заходу Антон Пантелеймонов урочисто вручив присутнім документи про проходження підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Українська мова – професійне спрямування».

Усього в 2017/2018 навчальному році на курсах підвищення кваліфікації в Центрі післядипломної освіти отримали можливість підвищити кваліфікацію за освітньою програмою «Українська мова – професійне спрямування» 68 науково-педагогічних працівників і співробітників різних факультетів, Інститутів і Центрів університету.

Освітній процес за програмою «Українська мова – професійне спрямування» відновиться з 01 жовтня 2018 року як для науково-педагогічних працівників і співробітників Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, так й для всіх зацікавлених осіб.