Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Випуски групи вчителів української мови та української літератури, групи вчителів зарубіжної літератури та російської мови

16 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулися випуски другої групи слухачів курсів підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів зарубіжної літератури, предмета «Література (інтегрований курс)», російської мови та третьої групи вчителів української мови та української літератури.

Особливостями навчального процесу для педагогів відповідних предметів стало логічне поєднання лекційних занять, що проводили викладачі кафедр української мови, історії української літератури, історії зарубіжної літератури і класичної філології, російської мови, історії російської літератури філологічного факультету, з практичними заняттями у вигляді тренінгових занять на базі Центральної наукової бібліотеки Каразінського університету, Центру «Вікно в Америку», Центру українських студій імені Дмитра Багалія, Музею історії університету, Музею археології.

19 вчителів і викладачів отримали наприкінці занять свідоцтва та додатки до них згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» для проходження подальшої атестації.